Архів новин за 8.04.2015

У Галереї мистецтв відкрилася Великодня виставка дитячої творчості

У Галереї мистецтв відкрилася Великодня виставка дитячої творчості. Серед експонатів – роботи не лише полтавців, а й вихованців будинків дитячої та юнацької творчості з Кременчука, Гадяча, Опішного, а також – Решетилівського навчального закладу «Ромашка». Родзинкою виставки став майстер-клас зі створення писанки, у якому взяли участь і наші кореспонденти. 

8 квітня 2015, 17:26

Виставою «Майська ніч» завершився цьогорічний фестиваль «В гостях у Гоголя»

З першого по сьоме квітня у Полтаві проходив традиційний, цього року – вже сьомий фестиваль театрального мистецтва «В гостях у Гоголя». За тиждень глядачі переглянули вистави полтавського, ніжинського, кіровоградського, коломийського та київського театрів. Завершальною стала вистава «Майська ніч», яку привіз до нашого міста Київський академічний музично-драматичний театр імені Саксаганського із Білої Церкви. 

8 квітня 2015, 17:27

У полтавських школярів шукали знання економічного використання енергоресурсів

У полтавських школярів шукали знання економічного використання енергоресурсів. У 38 школі відбувся тематичний брейн-ринг, для участі в якому зібралися дев'ятикласники з міста та області. Втім, лише 9 команд виявили бажання стати учасниками проекту енергозбереження. Крім змагання, вони вже довели своєю поведінкою, що можна заощадити 20, а то й більше відсотків енергії у своїй школі у простий спосіб. 

8 квітня 2015, 17:28

Про те, як повинні вдосконалювати себе вчителі, говорили на міжнародному форумі з педагогічної майстерності

Про те, як повинні вдосконалювати себе вчителі, говорили на міжнародному форумі з педагогічної майстерності. Подібний захід на Полтавщині пройшов вперше. Унікальний форум провели в Інституті післядипломної педагогічної освіти імені Михайла Остроградського.

8 квітня 2015, 17:30

У квітні усіх десятикласників Полтави безкоштовно навчатимуть стрільбі із дрібнокаліберної гвинтівки

У квітні усіх десятикласників Полтави безкоштовно навчатимуть стрільбі із дрібнокаліберної гвинтівки. Заняття проходитимуть на базі тиру 14-ї гімназії. Кошти на це спрямували із міського бюджету. На одному із таких навчань побували наші кореспонденти. 

8 квітня 2015, 17:31

Правоохоронці ведуть боротьбу з підлітковою злочинністю

Правоохоронці ведуть боротьбу з підлітковою злочинністю. Протягом останнього року на Полтавщині зросла кількість злочинів, скоєних неповнолітніми. Активну підтримку міліції надають громадські організації, які спільно патрулюють вулиці та громадські місця Полтави.

8 квітня 2015, 17:33

Американець подарував полтавським правоохоронцям колекцію ножів з авторським гравіюванням

Американець подарував полтавським правоохоронцям колекцію ножів з авторським гравіюванням та тактичні рукавиці. Ерік Сперк подолав тисячі кілометрів, аби у такий спосіб підтримати українських захисників. Що спонукало іноземця допомогти нашим учасникам АТО – дивіться далі у випуску. 

8 квітня 2015, 17:34

Їхав вночі за кермом, і не помітив, що збив людину

Їхав вночі за кермом, і не помітив, що збив людину. Так свої дії обгрунтовує 24-річний водій, який на початку квітня спровокував ДТП зі смертельним наслідком. Автомобіль з характерними пошкодженнями зупинили інспектори ДАІ у Решетилівському районі.

8 квітня 2015, 17:43

Вже понад місяць в одному з під'їздів багатоповерхівки по вулиці Дослідній, 10 тхне громадським туалетом

Вже понад місяць в одному з під'їздів багатоповерхівки по вулиці Дослідній, 10 тхне громадським туалетом. Все – через застарілі каналізаційні мережі, підвал затопило нечистотами. Фахівці «Полтававодоканалу» замінили частину труби, проте проблеми це не вирішило. Подробиці – у нашому наступному сюжеті. 

8 квітня 2015, 17:44

Мешканці села Лазірки Оржицького району влаштували мітинг проти елеватора, розташованого по сусідству

Свято Благовіщення в Полтавській області перетворилося на справжній бунт. Частина мешканців села Лазірки Оржицького району з 6 квітня заважають роботі Кононівського елеватора, адже вважають, що він шкодить навколишньому середовищу і здоров'ю населення. При цьому, ніякі аргументи і поступки працівників агропромхолдингу «Кернел», до якого входить елеватор, мітингувальників не влаштовують. Активісти вимагають повного закриття заводу у ЛазІрках. Чим закінчилася ця історія – у сюжеті Юлії Козіної.

8 квітня 2015, 17:45