Архів новин за 6.04.2015

Полтавські педагоги вигадали співанки українською мовою для дітей із особливими потребами

Співанки українською мовою для дітей із особливими потребами вигадали полтавські педагоги. Досі, кажуть, користувалися російськими дисками, українських поки на ринку немає. Слухала їх Олена Ляшенко. 

6 квітня 2015, 17:01

В Художньому салоні відкрилася виставка картин Григорія Волкова

В Художньому салоні днями відкривали виставку картин Григорія Волкова. Експозиція під назвою «Вечірня сповідь» – результат роботи художника за останні двадцять років.

6 квітня 2015, 17:03

Миколаївський священик Сергій Павелко у галереї «Jump» презентував виставку унікальної сучасної ікони

Незвичайний погляд – на традиційну ікону. У галереї сучасного мистецтва «Jump» презентували виставку сімейної іконописної майстерні «Небо на землі» під керівництвом священика Сергія Павелка. У нашому місті свої роботи вони представляють вперше. Експозиція у Полтаві для творчої родини зі світовим ім'ям стала ювілейною – сороковою.

6 квітня 2015, 17:04

Державтоінспекція пропонує новий вид сплати штрафів

Державтоінспекція пропонує новий вид сплати штрафів за порушення Правил дорожнього руху. Вже сьогодні на Полтавщині діє майже сотня POST-терміналів. За їх допомогою водій-порушник може оплатити адміністративне стягнення, не гаючи часу у банківських чергах. Як це відбувається на практиці – перевіряли наші журналісти.

6 квітня 2015, 17:06

Полтавці готові попрацювати, щоб навести лад у своєму місті

Полтавці готові попрацювати, щоб навести лад у своєму місті. Раніше, говорять, їм не вистачало поштовху та організатора. Нині ж все це є. Громадська платформа «Нова Полтава» на чолі з її лідером Левом Жиденком затіяла проведення масштабної толоки. Днями у будинку культури ПТМЗ відбулася зустріч за участю представників Октябрського, Київського і Ленінського районів міста. Прийшло кілька сотень людей. Про що говорили – знають наші кореспонденти. 

6 квітня 2015, 17:08

У Полтаві просять зробити фермерський квартал

У Полтаві просять зробити фермерський квартал. Товаровиробники, які у вихідні приїздять продавати свою продукцію на ярмарок по вулиці Шевченка, хочуть, аби для них виокремили місце торгівлі. Тоді, запевняють аграрії, вони будуть за нижчими від звичних для полтавців цін привозити продукти цілий рік. Хто заважає фермерам продавати і чому деякі полтавці також нарікають на ярмарок – у нашому наступному матеріалі.

6 квітня 2015, 17:09

Зустріч із громадою Валерія Головка пройшла на емоціях

Зустріч із громадою Валерія Головка пройшла на емоціях. Нараду ініціював сам голова держадміністрації, щоб обговорити формат співпраці влади та людей. Натомість усе вилилося у шквал взаємних звинувачень. 

6 квітня 2015, 17:11

Кадетський корпус: чи скресне крига вже цього тижня?

Зрушення у долі Кадетського корпусу: вже цього тижня може стати відомо, що буде із пам'ятником культури. Принаймні, так обіцяє губернатор Валерій Головко. Під час минулої семиденки він провів перемовини з Костянтином Жеваго щодо перспектив будівлі. Зокрема, яку роль у цьому може зіграти бізнесмен – дивіться далі.

6 квітня 2015, 17:13