Архів новин за 30.04.2015

Весняний кубок з міні-футболу на призи інтернет-видання «Полтавщина спорт» виграли «аматори»

Весняний кубок з міні-футболу на призи інтернет-видання «Полтавщина спорт» виграли «аматори». Колектив із такою назвою у головному фіналі традиційного турніру серед любительських команд вирвав перемогу у команди «ВМК» з різницею в один м'яч. Не менш захоплюючим того дня був поєдинок і за Малий кубок змагань. До речі, розіграш трофеїв припав на символічну дату – Всеукраїнський день футболу.

30 квітня 2015, 16:33

Якщо вас попросять відкрити багажник – не лякайтеся – ДАІ шукає зброю та вибухівку

Задля безпечного відпочинку під час травневих свят правоохоронці та надзвичайники закликають громадян не порушувати правила безпеки. Аби уникнути неприємних несподіванок, вже відсьогодні працівники ДАІ працююють в посиленому режимі. Вони проводять профілактичні заходи, виявляють недобросовісних водіїв та пасажирів.

30 квітня 2015, 16:34

У Полтаві пройшов зліт юних любителів науки і техніки

Радіоізотопний генератор, будинок із сонячною батереєю, замінник атомної електростанції – це лише незначна частина того, що презентували юні любителі науки та техніки у рамках тематичного конкурсу. Захід пройшов на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Що ще показували вихованці Центру, бачили наші кореспонденти.

30 квітня 2015, 16:36

17 тисяч гривень зібрали полтавські художники для дітей бійців, загиблих в АТО

За два місяці, відколи у духовно-культурному центрі Свято-Успенського кафедрального собору відкрилася благодійна виставка, вдалося зібрати 17 тисяч грн. Це кошти, виручені від продажу картин. Усі їх розділять між родинами загиблих в АТО бійців, у яких зростають малолітні діти.

30 квітня 2015, 16:38

Полтавська гімназія №6 відзначила традиційне свято – День честі гімназії

Полтавська гімназія №6 відзначила традиційне свято – День честі гімназії. Наприкінці квітня у навчальному закладі у такий спосіб підбивають підсумки своїх досягнень за рік. За численні перемоги у предметних олімпіадах, конкурсі-захисту робіт МАН у День честі гімназії учні отримали від міської влади подарунок у вигляді путівок до дитячого оздоровчого табору. 

30 квітня 2015, 16:40

Правоохоронці затримали чоловіка, який підозрюється у вчиненні стрілянини у Козельщинському районі

Правоохоронці затримали чоловіка, який підозрюється у вчиненні стрілянини у Козельщинському районі. Минулими вихідними внаслідок застосування травматичної зброї двоє осіб отримали поранення, одна людина загинула. Більше про цю історію – у наступному сюжеті.

30 квітня 2015, 16:47

Активісти досі не бачать зрушень у скандальній справі навколо ПолтНТУ

Понад місяць тому голова обласної ради Петро Ворона та Міністр освіти Сергій Квіт висловили думку, що ректор технічного університету має піти із займаної посади. Після – відкриті кримінальні провадження стосовно дій посадових осіб вишу. Однак, Володимир Онищенко та керівництво університету досі залишаються на своїх місцях. Саме цим і стурбовані активісти Полтавщини, які в черговий раз зібралися, аби обговорити наболіле.

30 квітня 2015, 16:48

У полтавських депутатів немає сил на сесію

У полтавських депутатів немає сил на сесію. У четвер депутати обласної ради знову покинули зал засідань достроково. Ледве-ледве під час 28 сесії 6 скликання із 60 запланованих питань вдалося розглянути з десяток. Низька явка вкотре призвела до того, що під загрозою неприйняття опинилися надважливі для області питання: розподіл коштів під Програму «Територіальна оборона», виділення грошей для інвалідів, ветеранів та сімей загиблих.

30 квітня 2015, 17:14