Архів новин за 29.04.2015

«Індія далека і близька: історія, політика, культура»

«Індія далека і близька: історія, політика, культура» – конференція під такою назвою пройшла у Галереї Мистецтв. У ній взяли участь представники центру «Шанті», які захоплюються Індією, а також вихідці з цієї країни та науковці, які вивчають цю екзотичну азіатську країну.

29 квітня 2015, 17:04

У Полтаві куштували медовуху

У Полтаві куштували медовуху. Полтавські пасічники вміють настоювати та переварювати мед, додаючи трави, хміль і винні дріжджі. Крім цього, до старовиннго напою, медовухи, умільці додають цвіт терну, сік яблук та винограду. Що із того виходить – вирішили офіційно продегустувати на державному підприємстві «Полтавастандартметрологія», і провели конкурс медових напоїв. 

29 квітня 2015, 17:05

У Полтаві обрали найкращу пару серед студентської молоді технікумів та коледжів

У Полтаві обрали найкращу пару серед студентської молоді технікумів та коледжів. Конкурс «Пара - BEST» зібрав на одній сцені найталановитіших хлопців і дівчат. Свої творчі здібності, а також вміння взаємодіяти один з одним вони демонстрували під час чотирьох конкурсних епізодів. Хто з них врешті-решт отримав почесне звання Містера та Міс «Пара - BEST - 2015», знають наші кореспонденти.

29 квітня 2015, 17:07

В місті з'явився новий куточок буккросингу

У Полтаві з'явився новий куточок буккросингу. В обласному молодіжному центрі офіційно відкрили полиці із так званими «вільними книгами». До поповнення літератури на них долучилися відомі українські письменники та видавництва. Спеціально на відкриття проекту «Буккросинг – сучасна бібліотека» до нашого міста завітав відомий український письменник Валентин БадрАк із презентацією своєї нової книги. 

29 квітня 2015, 17:08

У Полтаві правоохоронці розшукують неповнолітнього хлопця

У Полтаві правоохоронці розшукують неповнолітнього хлопця. 24 квітня 15-річний Ілля Марченко не повернувся додому. До цього часу місце його перебування залишається невідомим.

29 квітня 2015, 17:09

Представників органів місцевого самоврядування знайомлять із адміністративно-територіальною реформою через скайп-зв'язок

Представників органів місцевого самоврядування у районах Полтавщини знайомлять із адміністративно-територіальною реформою через скайп-зв'язок. Відповідний семінар в онлайн-режимі влаштували для посадовців з Кременчуцького, Гадяцького та Глобинського районів. Основна мета проведення таких віртуальних зустрічей – пояснити на місцях основні переваги майбутніх змін.  

29 квітня 2015, 17:10

Депутат міської ради Олександр Шамота взявся контролювати процес тендерних закупівель

У Полтаві планують капітально відремонтувати кілька вулиць, зокрема,  Великотирнівську і Рози Люксембург. В міському управлінні житлово-комунального господарства пройшло засідання комітету з конкурсних торгів, за 20 днів мають визначити підприємства, які проводитимуть ремонтні роботи на цих ділянках. Депутат міської ради Олександр Шамота вирішив взяти участь у засіданні, щоб проконтролювати прозорість процедури. Чим усе завершилось, знають наші кореспонденти. 

29 квітня 2015, 17:12

Вже всьоме у Полтаві пройшов обласний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров'я»

І вже всьоме у Полтаві пройшов обласний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров'я». Його учасники – учні шкіл області, усього – 23 команди. Окрім виступів на сцені, журі оцінювало дитячі плакати та фотографії. Крім цього провели вікторину «Що я знаю про здоровий спосіб життя». 

29 квітня 2015, 17:32