Архів новин за 28.04.2015

Більше сотні своїх робіт привезли до Полтави студенти та викладачі Гадяцького училища культури

Більше сотні своїх робіт привезли до Полтави студенти та викладачі Гадяцького училища культури. Експозиція поєднала в собі роботи традиційні як для сучасного народного декоративно-прикладного мистецтва Полтавщини, так і характерні для всієї України.

28 квітня 2015, 16:45

Із першого по четверте травня – вихідні для тих, хто працює на державних підприємствах

Із першого по четверте травня – вихідні для тих, хто працює на державних підприємствах. Майовка – так називали ці дні в Радянському Союзі. До революції термін вважався негативним, бо означав нелегальні заворушення на підтримку прав робітників. Потім майовками стали просто сімейні зібрання на природі 1 чи 2 травня. Як сучасні полтавці відзначають травневі свята – з'ясовували наші журналісти. 

28 квітня 2015, 16:48

У Полтаві набирає популярності рух буккросингу

У Полтаві набирає популярності рух буккросингу. Усе більше людей різного віку та професій обмінюються книжками, тим самим популяризуючи читання. Своєрідну естафету буккросингу полтавські ентузіасти перейняли від своїх однодумців з Києва, Сум, Харкова. Де у нашому місті можна взяти чужу та залишити свою книгу – у матеріалі Крістіни Брігіди.

28 квітня 2015, 16:49

Полтавців вчили рятувати життя ближнього

Полтавців вчили рятувати життя ближнього. Майстер-класи з надання першої долікарської допомоги в екстремальних ситуаціях показували у вівторок просто неба. Другий рік поспіль на Театральній площі у Полтаві відбувається соціально-інформаційний проект, учасником якого може стати будь-хто. Чого полтавців навчили цьогоріч і які експрес-курси викликали найбільший ажіотаж серед молоді – бачили Інна Безугла та Антон Старишко.

28 квітня 2015, 17:01

Полтавці дружно виходять на суботники

Полтавці дружно виходять на суботники. Працюють не лише на своїх подвір'ях, а й на природі, ліквідовуючи наслідки попередніх відпочинків. Понад сто співробітників компанії «Надєжда», наприклад, прибрали територію бази «Мыс Доброй Надежды», що у 20-ти кілометрах від Полтави.

28 квітня 2015, 17:08

Громадськість Полтави просить встановити вже виготовлений пам'ятник Іванові Мазепі

Громадськість Полтави просить встановити вже виготовлений пам'ятник Іванові Мазепі. Сама скульптура створена ще у 2009 році, нині знаходиться у Києві. Розмістити її могли ще 5 років тому. Але обласна рада повернула виділені Урядом для цього кошти. Представники нещодавно створеного оргкомітету запевняють: від міської влади зараз не потрібні фінансові ресурси, а вимагають лише дозволу на встановлення архітектурного зліпку. Чому активісти називають нинішнє порушення цього питання тестом на державницьке мислення – дивіться далі.

28 квітня 2015, 17:09

У четвер має відбутись чергова сесія Полтавської обласної ради

У четвер має відбутись чергова сесія Полтавської обласної ради. Продовжують до неї готуватись депутати. На черзі – засідання постійної комісії з питань паливно-енергетичного комплексу. Тут розглядали активність роботи підприємств даної галузі.

28 квітня 2015, 17:10

Сьогодні на КАТП-1628 відбулося засідання комітету з конкурсних торгів

Сьогодні на комунальному автотранспортному підприємстві 1628 відбулося засідання комітету з конкурсних торгів. Мова йшла про придбання пів тисячі контейнерів для сміття у Полтаві. Бажаючих взяти участь у тендері троє: це підприємства, зареєстровані у Луцьку, Житомирі та Києві. У кожного – своя цінова пропозиція. Щоб проконтролювати прозорість процедури, у засіданні взяв участь депутат міської ради Олександр Шамота.

28 квітня 2015, 17:12

Мер Харкова так і не з'явився у Полтаві

Мер Харкова так і не з'явився у Полтаві. Сьогодні мало відбутися попереднє судове засідання у справі за обвинуваченням Геннадія Кернеса та двох його охоронців у викраденні людини, катуванні та погрозі вбивством. Через відсутність обвинуваченого міського голови першої столиці України слухання перенесли на 18 травня.

28 квітня 2015, 17:14

У Полтаві затримали чоловіка, який підозрюється у вбивстві медсестри

У Полтаві затримали чоловіка, який підозрюється у вбивстві медсестри. Зухвалий напад на жінку кілька тижнів тому приголомшив мешканців міста. Затриманий, 27-річний полтавець, повністю визнав свою вину. Подробиці події – далі у випуску.

28 квітня 2015, 18:13