Архів новин за 27.04.2015

У Полтаві виступили легендарні «Воплі Відоплясова»

У рамках «Великого весняного туру» Україною 24 квітня з концертом до Полтави завітав гурт «Воплі Відоплясова». Наша знімальна група відвідала захід і поспілкувалась з лідером гурту «ВВ» Олегом Скрипкою.

27 квітня 2015, 17:12

Понад півтори сотні школярів взяли участь в обласному конкурсі-огляді екологічних бригад

Понад півтори сотні школярів взяли участь в обласному конкурсі-огляді екологічних бригад. Сьогодні 16 навчальних закладів Полтавщини змагалися за звання кращого колективу екологічної просвіти. Тематика цьогорічного конкурсу – «Збереження водних ресурсів».

27 квітня 2015, 17:15

В аграрній академії пройшла П'ята школа органів студентського самоврядування

У Полтавській державній аграрній академії пройшла П'ята школа органів студентського самоврядування. Молодь традиційно навчали працювати у колективі, розкривати лідерські здібності, не боятись створювати та реалізовувати свої ідеї. Яку винагороду отримують за свою активність студенти – знає Інна Безугла.

27 квітня 2015, 17:16

Майже дві сотні полтавських правоохоронців вирушили на Схід

Майже дві сотні полтавських правоохоронців вирушили на Схід. Там вони змінять своїх колег, які близько місяця охороняли громадський порядок, попереджували скоєння злочинів у зоні проведення АТО. Проводжали українських захисників рідні, друзі, звичайні полтавці.

27 квітня 2015, 17:18

У Полтаві долю майбутнього пам'ятника, присвяченого подіям Революції Гідності, відтепер обговорюватимуть щотижня

У Полтаві долю майбутнього пам'ятника, присвяченого подіям Революції Гідності, відтепер обговорюватимуть щотижня. Аби врахувати думку фахівців, представників влади та громадськості, вирішили проводити спільні засідання круглого столу. Такий приклад полтавці запозичили у своїх колег із Києва. Скільки часу витратили у столиці, аби дійти до одного рішення, та наскільки у нашому місті затягнеться питання зі встановленням пам'ятника – дивіться у наступному матеріалі.

27 квітня 2015, 17:19

У Решетилівському районі питання із проблемними земельними ділянками намагалися вирішити у правовому полі

Міжусобні сварки за решетилівську землю між компанією «Кернел» та місцевим фермером отримали своє продовження за столом переговорів. До діалогу запросили й представників місцевої влади, які в цьому конфлікті стають на бік фермера. Учасники зібрання зійшлися на тому, що врегулювання ситуації має знайти лише мирне продовження у правовому полі.

27 квітня 2015, 17:20

Уся Полтава – на толоці

Уся Полтава – на толоці. У суботу 25 квітня у кожному без винятку мікрорайоні, на всіх вулицях полтавці різного віку вийшли приводити до ладу рідне місто. Організувати та дати поштовх людям до об'єднання взявся лідер Громадської платформи «Нова Полтава» Лев Жиденко. І вийшло так, що полтавці не тільки масово прибирали та фарбували, а створювали справжні вишиванки на парканах і співали. Як це було – бачили і наші журналісти.

27 квітня 2015, 17:22

Найголовніша проблема журналістики регіонів – її недооціненість

«Найголовніша проблема журналістики регіонів – її недооціненість, разом з тим столичні і регіональні ЗМІ мають спільні проблеми, одна з яких – тиск з боку влади та бізнесу». Так вважає журналіст і телеведучий Андрій Куликов, який днями побував у Полтаві та поспілкувався зі своїми колегами.

27 квітня 2015, 17:24

Активісти Полтавщини вимагають відставки прокурора області

Активісти Полтавщини вимагають відставки прокурора області. На пікеті під стінами будівлі обласної прокуратури побували навіть представники Київської області. Вони вважають, що Ян Стрелюк не вправі обіймати займану посаду. Чому – знають Юлія Козіна та Іван Козаченко.

27 квітня 2015, 17:25