Архів новин за 24.04.2015

Покладанням квітів полтавці згадали 29-річницю аварії на Чорнобильській АЕС

Покладанням квітів полтавці згадали 29-річницю аварії на Чорнобильській АЕС. Традиційний мітинг-реквієм зібрав біля пам'ятного знаку жертвам Чорнобильської трагедії кілька сот людей. Представники влади, студентська молодь та, звичайно, самі ліквідатори аварії вшанували пам'ять тих, хто ціною життя захищав Україну та світ від техногенної катастрофи.

24 квітня 2015, 17:20

В Полтавській обласній філармонії відбувся вечір поезії, присвячений 85-річчю письменниці Ліни Костенко

В Полтавській обласній філармонії відбувся вечір поезії «Серцем вистраждане слово», присвячений 85-річчю письменниці Ліни Костенко. Упродовж години лауреати Всеукраїнських літературних конкурсів читали вірші Ліни Василівни, як добре знані, так і мало відомі широкому загалу.  

24 квітня 2015, 17:21

Поїздка до Львова – за звання кращого читача року

Поїздка до Львова – за звання кращого читача року. В обласній бібліотеці для дітей імені Панаса Мирного перевірили на обізнаність із творами та авторами, які не входять до шкільної програми. Що читають сучасні діти – дізнавалися Олена Ляшенко та Іван Козаченко. 

24 квітня 2015, 17:22

На Полтавщині понад 10 600 абітурієнтів склали ЗНО з української мови та літератури

На Полтавщині понад 10 600 абітурієнтів склали зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. Для випускників, які пройшли сьогодні іспит, розроблені тести двох рівнів складності з української мови і літератури. Результати ЗНО для одинадцятикласників зараховуватимуться як результати державної підсумкової атестації. 

24 квітня 2015, 17:26

В обласній раді сформували Програму запобігання корупції на 2015-2016 роки

Сформувати іншу стратегію після багатьох правок таки вдалося членам іншої комісії – з питань забезпечення законності та порядку. Мова – про обласну Програму запобігання корупції на 2015-2016 роки, яку попередньо розглянули у п'ятницю. В обласній раді говорять: створили її, в основному, з допомогою пропозицій громадськості.

24 квітня 2015, 17:28

Понад тисячу сміттєзвалищ нараховують в Полтавській області поруч з населеними пунктами

Понад тисячу сміттєзвалищ нараховують в Полтавській області поруч з населеними пунктами. Попри наявність цілої Програми поводження з твердими побутовими відходами до 2018 року, в області нині мови про будівництво сміттєпереробних заводів немає. Чому – обговорювали в обласній раді під час засідання екологічної комісії.

24 квітня 2015, 17:29

На Полтавщині сьогодні з'явився новий начальник Державтоінспекції

На Полтавщині сьогодні з'явився новий начальник Державтоінспекції. Ним став майор міліції Михайло Зленко. Посадовця особовому складу представив виконуючий обов’язки начальника Департаменту ДАІ МВС України Олександр Єршов. Михайло Зленко відзначився у травні 2014 року у Слов’янську. Будучи капітаном, він разом з іншими офіцерами знищив засідку терористів. Нагадаємо, останнього керівника ДАІ області Петра Блажівського в грудні минулого року арештували за отримання хабара у розмірі 20 тисяч доларів.

24 квітня 2015, 17:40

В рамках двомісячника чистоти сьогодні у Полтаві пройшов загальноміський суботник

В рамках двомісячника чистоти сьогодні у Полтаві пройшов загальноміський суботник. Разом зі студентами міський голова саджав дерева у парку «Перемога».

24 квітня 2015, 17:41

Безхатченки та вихідці із місць позбавлення волі ремонтують дитячі майданчики та сантехніку у полтавських будинках

Безхатченки та вихідці із місць позбавлення волі ремонтують дитячі майданчики та сантехніку у полтавських будинках. Здружити їх із громадою намагаються спеціалісти із благодійної організації «Світло надії». Кажуть: хочуть, щоб ці люди відчули себе потрібними. Тим більше, серед них справді чимало гарних спеціалістів.

24 квітня 2015, 17:42

Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір провів тест-драйв відремонтованого УАЗа

Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір провів тест-драйв відремонтованого УАЗа. Цю автівку Полтавський Батальйон Небайдужих придбав, аби відправити на фронт. За кошти волонтерів та благодійників УАЗ оновили, освятили та завантажили гуманітаркою. Використовуватимуть машину бійці 92-ї окремої механізованої бригади.

24 квітня 2015, 17:44