Архів новин за 22.04.2015

Полтавці мають змогу побачити «Дух Фауста»

Полтавці мають змогу побачити «Дух Фауста». Виставка з однойменною назвою відкрилася у Художньому салоні. Автор робіт, художник Олег Мінгальов, презентував декілька серій своїх робіт. Основна тема виставки – наративізм. Що це таке – розкажуть наші кореспонденти.

22 квітня 2015, 17:18

У Полтаві стартував другий етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

У Полтаві стартував другий етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. Її учасниками стали 58 студентів з різних куточків нашої держави. Честь свого навчального закладу протягом кількох днів вони захищатимуть, демонструючи знання та творчий підхід до окреслених завдань.

22 квітня 2015, 17:20

«Світ, де немає людини»

«Світ, де немає людини» – мистецьким вечором із такою назвою в обласній бібліотеці згадали Чорнобильську трагедію. Діти однієї із полтавських шкіл познайомилися із ліквідатором аварії та дізналися, що таке «чорнобильське сталкерство». 

22 квітня 2015, 17:21

Діти з Полтавщини безкоштовно поїдуть до Італії

З Євросоюзу до обласного центру вже приїхали громадські діячі. Вони будуть сприяти оздоровленню дітей в Італії. В першу чергу це стосується тих, хто відчув на собі наслідки Чорнобильської катастрофи. Сьогодні відбулася зустріч голови обласної ради Петра Ворони з представниками італійської делегації, які вже не одне десятиліття приймають у себе полтавських дітей.

22 квітня 2015, 17:23

В ОДА говорили про стратегію розвитку Полтавської області на 2015-17 рр.

Про стратегію розвитку Полтавської області на 2015-17 роки говорили в обласній державній адміністрації. Цей документ, зазначалося, – не просто набір цілей, а конкретні проекти, на які передбачені кошти. Щоб плани не залишилися лише на папері, під час розробки стратегії відштовхувались від наявних фінансових ресурсів.

22 квітня 2015, 17:24

У Полтаві вшанували пам'ять працівників міліції, які загинули під час виконання службових обов'язків

У Полтаві вшанували пам'ять працівників міліції, які загинули під час виконання своїх службових обов'язків. Поминальний молебень відбувся у капличці Меморіального комплексу захисникам правопорядку Полтавщини. Участь у ньому взяли колеги, рідні та близькі загиблих правоохоронців.

22 квітня 2015, 17:26

Нині на Полтавщині – 1444 демобілізованих військовослужбовців

Нині на Полтавщині – 1444 демобілізованих військовослужбовців.  Безпосередньо у зоні проведення АТО брали участь понад 880 з них. Мова йде про першу хвилю мобілізації. За словами директора профільного департаменту Людмили Корнієнко, є багато невирішених питань, які стосуються лікування, працевлаштування і надання даній категорії соціальних гарантій. Більшість звернень пов'язані із отриманням земельних ділянок, вони, як виявилось, – в дефіциті. Подробиці – у матеріалі наших кореспондентів.

22 квітня 2015, 17:27

Полтавці в армії: ще 100 призовників урочисто відправили на службу до Збройних Сил України

Полтавців відправили на службу до Збройних Сил України. Призовників проводять третій тиждень поспіль. Нині – ще сотня юнаків з різних районів області офіційно та урочисто відправилася на навчання до різних військових формувань. Емоції та переживання на плацу обласного військкомату бачили Інна Безугла та Сергій Сепітий.

22 квітня 2015, 17:28