Архів новин за 21.04.2015

Щоб було чисто, інколи досить просто бажання

Щоб було чисто, інколи досить просто бажання. Пакети для сміття та рукавички – ось і все, чим користувалися ті, хто прибрали днями Дендропарк та схили під монастирем. Так і День довкілля відмітили,  і розчистили територію для туристських змагань.

21 квітня 2015, 16:02

Сьогодні в театрі імені Гоголя пройшла традиційна «Студвесна» Педуніверситету

В театрі імені Гоголя свої мистецькі досягнення демонстрували колективи Педуніверситету. Тут пройшов традиційний захід «Студентська весна». Цього року звітний концерт присвятили Василю Симоненку.

21 квітня 2015, 16:04

На Полтавщині повністю розрахувалися за оренду паїв за 2014 рік

На Полтавщині повністю розрахувалися за оренду паїв за 2014 рік. Минулого року середній розмір орендної плати за використання земель власників земельних часток на Полтавщині становив 1119 грн. за гектар. Про стан виплати орендної плати власникам земельних паїв йшлося на засіданні профільної комісії обласної ради.

21 квітня 2015, 16:07

Польські фахівці навчають полтавців проводити реформи у сфері місцевого самоврядування

Польські фахівці навчають полтавців проводити реформи у сфері місцевого самоврядування. У нашому місті стартували кількаденні тренінги, участь у яких беруть представники обласної та міської влад, громадських організацій. Основна мета проведення подібних навчань – напрацювати механізм залучення громади до реформ. Що з цього приводу думають польські експерти, знають наші кореспонденти.

21 квітня 2015, 16:21

Проїзд у Полтаві за кілька тижнів може піднятися до 4 гривень

Проїзд у Полтаві за кілька тижнів може піднятися до 4 гривень. Останніми результатами переговорів з перевізниками поділився у вівторок міський голова Олександр Мамай.

21 квітня 2015, 16:22

ДАІ Полтави зобов'язала міську владу та комунальників відремонтувати дороги міста

Державтоінспекція Полтави вкотре зобов'язала міську владу та комунальні служби відремонтувати дороги міста. Інспектори ДАІ разом з представниками «Шляхово-експлуатаційної дільниці» провели обстеження найпроблемніших ділянок проїзної частини. Про результати роботи – у нашому наступному сюжеті.

21 квітня 2015, 16:23

Економія вартістю у 10 мільйонів гривень: на полтавське КАТП-1628 приїхали 4 сучасних сміттєвози

Економити кошти, пальне та людську працю у Полтаві вирішили новими придбаннями. Міський голова у вівторок зранку першим встиг обкатати одну з 5 одиниць техніки. Призначення автомобілів – вивезення побутових відходів. Чотири машини та один маніпулятор для цього купили на київському заводі. Чи не означає, що машини вартістю у 10 мільйонів гривень витіснять із підприємства частину працівників, – дивіться далі.

21 квітня 2015, 16:24

У музеї Короленка відкрилася спільна виставка викладачів та вихованців Полтавської художньої школи

У Літературно-меморіальному музеї Володимира Короленка відкрилася спільна виставка викладачів та вихованців Полтавської художньої школи. Експозицію прикрасили більше двадцяти картин різної тематики та жанрів. Бачила роботи юних митців та вже знаних майстрів своєї справи і наша знімальна група.

21 квітня 2015, 16:53