Архів новин за 20.04.2015

Затримувати правопорушників у Полтаві працівникам міліції допомагають звичайні мешканці

Затримувати правопорушників у Полтаві працівникам міліції допомагають звичайні мешканці міста. Троє таких полтавців днями нагородили у Київському управлінні міліції почесними грамотами та подарунками. Що спонукало чоловіків проявити пильність – дивіться у наступному сюжеті.

20 квітня 2015, 12:34

10 років за гратами проведе чоловік, який розбещував свою 13-річну доньку

10 років ув'язнення отримав чоловік, який змушував свою доньку брати участь у створенні порнографічної продукції. У червні 2014 року факти подібних розпусних дій виявили співробітники служби боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми Кременчуцького міськвідділу міліції.

20 квітня 2015, 12:35

За рік військових дій на Сході України полтавці лише офіційно відправили в АТО близько 10 літрів крові

За рік військових дій на Сході України полтавці лише офіційно відправили близько 10 літрів крові в зону проведення АТО. При цьому, відзначають медики, збільшилася кількість самих донорів. Адже полтавці і минулого, і нинішнього року активно приходять на станції переливання крові, щоб допомогти військовим та постраждалим мирним жителям.

20 квітня 2015, 12:36

В аграрній академії всіх охочих пригощали смачними варениками

У Полтавській державній аграрній академії завершився Тиждень навчально-наукового інституту економіки та бізнесу. Під час нього студенти та викладачі вищого навчального закладу демонстрували власні наукові здобутки, брали участь у дебатах, семінарах, а також розкривали свої творчі здібності й таланти. Підбивали підсумки Тижня інституту зі смачними варениками у сметані.

20 квітня 2015, 12:37

Жителі Половок просять, щоб у їхньому мікрорайоні проводили «фермерські» ярмарки

Мешканці Половок просять керівництво міста і області, щоб у їхньому мікрорайоні організували ярмарок «вихідного дня». Говорять, молодим сім'ям з малими дітьми і людям похилого віку незручно добиратися до центру, на вулицю Шевченка, куди кожної суботи з'їжджаються фермери з районів області і продають продукти харчування за зниженими цінами.

20 квітня 2015, 12:38

У Полтаві побував відомий український письменник Кузько Кузякін

У Полтаві побував відомий український письменник Кузько Кузякін. До нашого міста він привіз одну зі своїх останніх дитячих книжок «Зубасті задачки». Присутнім на зустрічі із її автором довелося добряче помізкувати над завданнями та головоломками від хвацького Пірата. Чому Кузько Кузякін вирішив створити нестандартну книгу для дітей, він розповів в ексклюзивному інтерв'ю нашим кореспондентам.

20 квітня 2015, 13:12