Архів новин за 2.04.2015

2 квітня у світі відзначають День дитячої книги

2 квітня, у День народження найвідомішого у світі казкаря Ганса-Хрістіана Андерсена, світ відзначає День дитячої книги. Писати твори для найменших читачів – одне з найважчих завдань для письменників. У чому секрет творчості авторів дитячих книг, з перших уст дізнавалися наші кореспонденти.

2 квітня 2015, 17:18

2 квітня – Всесвітній день розповсюдження інформації про проблему аутизму

2 квітня – Всесвітній день розповсюдження інформації про проблему аутизму. Цю дату запровадили рішенням Генеральної Асамблеї ООН у 2007 році, щоб привернути увагу до дітей та дорослих із таким діагнозом. Щороку з'являється усе більше таких людей. Причини достеменно невідомі, називають екологію, комп'ютеризацію та ртутновмістні вакцини. Зате люди із діагнозом «аутизм» часто мають унікальні здібності. 

2 квітня 2015, 17:20

15 років в Полтаві живе «Карлюка» – Міжнародний конкурс-виставка карикатур

15 років в Полтаві живе «Карлюка» – Міжнародний конкурс-виставка карикатур. 1 квітня у Галереї мистецтв відкрилась цьогорічна традиційна виставка. Але у ній пропонували одразу кілька експозицій: Міжнародного конкурсу карикатури «Тоталітаризм», українського конкурсу «Встати. Суд іде!» та персональні виставки двох українських майстрів.

2 квітня 2015, 17:21

У Полтаві стартував сьомий фестиваль театрального мистецтва «В гостях у Гоголя»

У Полтаві стартував сьомий відкритий регіональний фестиваль театрального мистецтва «В гостях у Гоголя». До нас з'їхалися колективи з шести міст України. На фестивалі, який триватиме тиждень, вони продемонструють свої кращі вистави за творчістю Миколи Гоголя.

2 квітня 2015, 17:22

За рік існування Полтавського Батальйону Небайдужих його волонтери передали на Схід засобів захисту на суму близько 4 млн гривень

За рік існування Полтавського Батальйону Небайдужих його волонтери передали на Схід засобів захисту на суму близько 4 млн гривень. А ще за цей час встигли перетворитися з невеликого кола однодумців на громадську організацію «Команда небайдужих», яка нині об'єднує сотні полтавців. Про результати своєї роботи, а також найближчі заплановані благодійні заходи, волонтери розповіли полтавським журналістам на прес-конференції.

2 квітня 2015, 17:24

У Полтаві офіційно представили головного освітянина області

У Полтаві офіційно представили головного освітянина області. У четвер в облдержадміністрації новий директор Департаменту освіти і науки дав прес-конференцію. Традиційно для посадовців керівник розповів про свої плани. Вислухали обіцянки та пригадали, чим займався держслужбовець до новопризначення, Інна Безугла та Антон Старишко.

2 квітня 2015, 17:25

В обласній адміністрації говорили про подальшу децентралізацію

Про подальшу децентралізацію говорили в обласній державній адміністрації. Підтримати цей процес покликаний швейцарсько-український проект DESPRO, з представниками якого сьогодні підписали договори про співпрацю. Мова йде про надання допомоги громадам-переможцям конкурсного відбору проектів сільського водопостачання.

2 квітня 2015, 17:26

Компанія «Надєжда» знову влаштовує суботники

Компанія «Надєжда», відома полтавцям мережею автозаправних станцій, утримує в чистоті усі свої об’єкти. Днями її працівники прибрали територію по вулиці Сакко. Земельну ділянку, яка знаходиться в оренді компанії, місцеві мешканці перетворили на смітник. Озброївшись граблями та іншим інвентарем, колектив «Надєжди» зібрав непотріб... за лічені хвилини.

2 квітня 2015, 17:28

Полтавцям, які попросили відремонтувати покрівлю, у міському управлінні житлово-комунального господарства порадили чекати... Божої помочі

Майже 5 років пенсіонерка Ніна Єфремова пише листи до міського управління житлово-комунального господарства і отримує одну і ту ж саму відповідь: можливість виконання ремонтних робіт буде розглянута за умови відповідного фінансування. У квартирі Ніни Іванівни протікає дах, по всій квартирі розставлені кастрюлі, горщики і пляшки, під час дощу їх потрібно спустошувати кожні пів години. Останнього разу, коли син пенсіонерки був у профільному управлінні, йому відповіли: «Все у руках Бога». Зневірені полтавці звернулися до редакції нашої студії, щоб їх нарешті почули.

2 квітня 2015, 17:29