Архів новин за 17.04.2015

Поминання померлих виходить за рамки матеріального

Поминання померлих виходить за рамки матеріального. Українці – народ здебільшого православний, тож із запитаннями «як це робити?» і «навіщо?»ми звернулися до священика. 

17 квітня 2015, 17:29

Центральне кладовище Полтави готове до проведення поминальних днів

Центральне кладовище Полтави готове до проведення поминальних днів. Протягом останнього тижня тутешні працівники намагалися по-максимуму забезпечити відвідувачів цвинтаря всім необхідним: завезли пісок, організували роботу необхідної техніки та вчасний вивіз сміття.

17 квітня 2015, 17:37

У Полтаві презентували «Звід пам'яток історії і культури України: Полтавська область. Глобинський район»

Ще з 80-х років в Україні реалізується загальнодержавний проект, завдання якого – дослідити багатство історичної та культурної спадщини. В серії «Звід пам'яток історії і культури України: Полтавська область» вже побачили світ 10 видань. 9-ть з них присвячені районам і одне – місту Комсомольськ. Сьогодні у Краєзнавчому музеї презентували нову книгу із серії, яка розповідає про Глобинський район. 

17 квітня 2015, 17:41

В Аграрній академії визначили одну з найкрасивіших дівчат навчального закладу

В Аграрній академії визначили одну з найкрасивіших дівчат навчального закладу. Змагання провели між студентками факультету економіки та менеджменту і факультету обліку та фінансів. Як проходив конкурс та хто ж став переможницею – дивіться у наступному сюжеті.

17 квітня 2015, 17:44

Центр міста заполонили писанки

Центр міста заполонили писанки. Із ними, великими і маленькими, оздобленими та прикрашеними у різних техніках, створили навіть справжні дерева. Святкові прикраси авторства полтавських дітей, батьків, вихователів та вчителів оцінювали на вулиці Жовтневій. Вчетверте у Полтаві нинішньої п'ятниці відбувся фестиваль «Великоднє дерево». 

17 квітня 2015, 17:46

Полтавському вчителю оголошено про підозру в розповсюдженні порнографічної продукції серед школярів

Полтавському вчителю оголошено про підозру в розповсюдженні порнографічної продукції серед школярів. Відео та фото чоловік поширював у соціальних мержах. Під час досудового розслідування заборонена продукція була вилучена, вчителя взято під домашній арешт.

17 квітня 2015, 17:48

У ПУЕТі відкрили Студентську туристичну агенцію

У Полтавському університеті економіки і торгівлі відкрили Студентську туристичну агенцію. Молоді фахівці останньої займатимуться розробкою нових маршрутів, розвиватимуть регіональний туризм, організовуватимуть поїздки Україною та закордон. Таким чином студенти, ще навчаючись в універсиеті, матимуть змогу отримати досвід роботи за своєю спеціальністю.

17 квітня 2015, 17:49

У Полтаві стартував проект «Школа волонтерів»

У Полтаві стартував проект «Школа волонтерів». Упродовж 2-х місяців фахівці різних організацій навчатимуть молодь надавати першу медичну і психологічну допомогу, діяти в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, допоможуть отримати навички самооборони.

17 квітня 2015, 17:51

У Ленінському районі говорили про соціальний захист

Працівники установ соціального захисту та фахівці реабілітаційних центрів, а також представники органів місцевого самоврядування і ВУЗів, зокрема, і з Полтави, взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції, присвяченій інноваціям у сфері надання соціальних послуг. Про реформи у галузі дізнаєтесь з наступного сюжету.

17 квітня 2015, 17:53

Колектив «Полтаватеплоенерго» виступає проти зміни свого керівництва

Колектив «Полтаватеплоенерго» одностайно виступає проти зміни керівництва підприємства та висловлює глибоке занепокоєння діями громадських активістів, які втручаються у господарську діяльність останнього. Про це його співробітники вирішили повідомити керівництво області та полтавців. На розширених загальних зборах трудового колективу вони підготували відкритий лист до керівництва області з проханням розібратися у непростій ситуації, за якої протягом останніх півроку, на їхню думку, безпідставно дискредитується найбільший в області теплопостачальник.

17 квітня 2015, 17:54