Архів новин за 16.04.2015

Свої творчі здобутки демонстрували кращі колективи професійно-технічних навчальних закладів

Свої творчі здобутки демонстрували і кращі колективи професійно-технічних навчальних закладів Полтавщини. Заключний концерт огляду-конкусу художньої самодіяльності «Нове покоління» пройшов сьогодні в ОЦЕВУМі. В дійстві задіяли понад півтисячі учасників.

16 квітня 2015, 17:22

Найвищу нагороду на міжнародному фестивалі в Індії отримав полтавський фільм

Найвищу нагороду на міжнародному фестивалі в Індії отримав полтавський фільм. Документальна короткометражна стрічка «Небесна варта» про українських пілотів викликала овації у країні, яка не знає про події в нашій державі. Про сам фестиваль розповіла людина, яка на ньому офіційно представляла українських документалістів. 

16 квітня 2015, 17:25

Дерматологи закликають обстежити родимки

Дерматологи закликають обстежити родимки. Наступного тижня в Україні стартують дні діагностики меланоми. Це заховорювання небезпечне тим, що може перерости у рак шкіри. Відтак медики радять за найменшої підозри не чекати, а перевірити стан родимок.

16 квітня 2015, 17:26

Українські пасічники допомагають військовим

Українські пасічники допомагають військовим. Для наших захисників від них – мед різних сортів. Смачний продукт з усіх куточків України прибув до Полтави. Звідти завдяки волонтерам з Батальйону Небайдужих вирушить на Схід. 

16 квітня 2015, 17:27

У Полтавському університеті економіки і торгівлі влаштували ярмарок вакансій

У Полтавському університеті економіки і торгівлі влаштували ярмарок вакансій. Участь у ньому взяли більше 30 установ та організацій. Студентам їхні представники пропонували роботу за спеціальністю економістів, фінансистів, товарознавців, маркетологів, кухарів тощо. Побувала на ярмарку вакансій і наша знімальна група.

16 квітня 2015, 17:28

В обласному центрі стартував проект Школи з основ підприємницької діяльності «Молодь обирає бізнес»

Податки, бухгалтерія, розробка бізнес-ідей та перехід до їх практичної реалізації – усього цього підприємці навчають полтавську молодь. В обласному центрі стартував проект Школи з основ підприємницької діяльності «Молодь обирає бізнес». Організатори навчань говорять: відсоткові показники тих, хто відкриває свою справу у Полтаві, такі ж, як і в усьому світі. Але попри це наша молодь бажає здобувати знання від практичних тренерів.

16 квітня 2015, 17:29

Мамай: перейменування вулиць – не на часі

За прийняття «Закону про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» на початку квітня проголосувало 254 народних обранців. Нині до міської ради телефонують мешканці, цікавляться, чи перейменують вулиці, названі іменами діячів того часу, а окремі політичні сили вимагають зробити це якнайшвидше. Що думає з цього приводу міський голова Олександр Мамай – дивіться далі.

16 квітня 2015, 17:30

23 квітня має відбутися сесія міської ради

23 квітня має відбутися сесія міської ради. Нині ж на профільних комісіях розглядають питання, які винесуть на розгляд депутатів. Під час обговорення нерідко виникають суперечки, як-от сьогодні – на засіданні комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету та фінансів. З подробицями – наші кореспонденти.

16 квітня 2015, 17:32

У Полтаві жінка повисла на крані, щоб захистити свою передбудинкову територію

У Полтаві жінка повисла на крані, щоб захистити свою передбудинкову територію. До таких кардинальних дій її штовхнуло відновлення будівельних робіт. Багатоповерхівку по вулиці Ляхова, 12а зранку огородили, аби її мешканці не змогли дістатися до іншої частини двору. Замість паркану на перешкоді полтавцям стали правоохоронці. Від чого намагалися відтіснити людей будівельники – дивіться у нашому матеріалі.

16 квітня 2015, 17:33