Архів новин за 15.04.2015

Майбутні науковці говорили про космос та астрономію

Про космос та астрономію говорили майбутні науковці. В обласному центрі науково-технічної творчості пройшов колоквіум з одноіменною назвою. На заході вихованці товариства «Персей» продемонстували моделі космічної техніки та астрономічних приладів.

15 квітня 2015, 17:24

Понад сто полтавських школярів взяли участь у творчому конкурсі, організованому ДПІ м.Полтава

Понад сто полтавських школярів взяли участь у творчому конкурсі, організованому Державною податковою інспекцією міста. Змагання «Майбутнє країни у мріях дитини» традиційно з року в рік проводять органи фіскальної служби. Днями податківці разом з членами журі визначили переможців першого етапу конкурсу.

15 квітня 2015, 17:26

Всьоме у Полтаві пройшов обласний фестиваль-конкурс «Першоцвіт» серед вихованців інтернатних закладів

Вже всьоме у Полтаві пройшов обласний фестиваль-конкурс «Першоцвіт» серед вихованців інтернатних закладів. Цього разу у ньому взяли участь майже 300 дітей із 20 закладів. Свої таланти демонстрували у кількох напрямках: вокал, хореографічний та інструментальний жанри, декламаторське мистецтво.

15 квітня 2015, 17:28

47 випускників Полтавського відділення Національної академії внутрішніх справ поповнили лави правоохоронців

47 випускників Полтавського відділення Національної академії внутрішніх справ поповнили правоохоронні лави. Свої дипломи бакалаври отримали в обласному управлінні міліції.

15 квітня 2015, 17:29

У Полтавській державній аграрній академії відкрився Ресурсний центр зі сталого розвитку

У Полтавській державній аграрній академії відкрився Ресурсний центр зі сталого розвитку. Цей осередок, говорять у виші, об'єднає студентів, аспірантів та викладачів навколо проблем сільських територій. За цим напрямком навчальний заклад вже давно співпрацює з Проектом «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Більше про діяльність новоствореного центру – у наступному сюжеті.

15 квітня 2015, 17:31

Відсьогодні у Полтаві почалася масова вакцинація домашніх тварин від сказу

Відсьогодні у Полтаві почалася масова вакцинація домашніх тварин від сказу. Триватиме вона до 29 числа цього ж місяця. Ветеринари просять не нехтувати профілактикою, бо хвороба невиліковна, а в Україні є випадки зараження людей.

15 квітня 2015, 17:32

Десять кругів пішки навколо Корпусного парку – і ризик захворіти на діабет на 30% нижчий

Десять кругів пішки навколо Корпусного парку – і ризик захворіти на діабет на 30% нижчий. 15 квітня – день, коли, якщо вірити Вікіпедії, почалося масове виробництво інсуліну. Увесь 2015-й – ювілейний: 90 років минає, як у світовій практиці започаткували курси для хворих на цукровий діабет. Відвідали їх у Полтаві Олена Ляшенко та Євген Чорний. 

15 квітня 2015, 17:33

400 полтавців, демобілізованих із зони проведення АТО, захотіли оздоровитись у санітарно-курортних закладах

400 полтавців, демобілізованих із зони проведення АТО, захотіли оздоровитись у санітарно-курортних закладах. Таку підтримку бійцям пообіцяла обласна влада, підписавши у березні відповідне розпорядження. Зараз, запевняють обласні лікарі, вони проводять обстеження військових, щоб визначити їх потреби. Стан реабілітаційно-лікувальних справ обговорювали у середу під час засідання комісії обласної ради.

15 квітня 2015, 17:35