Архів новин за 14.04.2015

Перша в Україні кішка породи «Гігантська Афродита» живе у Полтаві

Перша в Україні кішка породи «Гігантська Афродита» живе у Полтаві. Побачити унікальну тварину могли усі бажаючі цими вихідними на виставці «Пасхальні кошенята». Не пропустили таку нагоду і наші журналісти. Про котів і не тільки дивіться у сюжеті Альони В'язнікової далі.

14 квітня 2015, 16:36

Танці, співи, малювання, технічна творчість, рукоділля і пошукові загони – найпоширеніші гуртки у полтавських школах

Танці, співи, малювання, технічна творчість, рукоділля і пошукові загони – найпоширеніші гуртки у полтавських школах. Попри те, що коштів для позаурочного навчання у закладах вистачає не завжди, зізнаються чиновники, самодіяльність таки виживає і живе. Саме це демонстрували у Полтаві шість сотень учнів із різних закладів області під час щорічного конкурсу-огляду «Веселка».

14 квітня 2015, 16:38

Донбас – це Україна, переконують історики

Донбас – це Україна, переконують історики. Зрусифікована радянською політикою у ХХ столітті, озлоблена російською пропагандою у ХХІ та забута українською владою. Збагнути особливості донецького регіону полтавцям допомагала його дослідниця Оксана Гасиджак.

14 квітня 2015, 16:41

Іспанська діаспора подарувала батальйону «Полтава» автомобіль «швидкої допомоги»

Іспанська діаспора подарувала батальйону «Полтава» автомобіль «швидкої допомоги». У вівторок медичний транспортний засіб журналістам презентували перед початком колегії в УМВС. На самому ж засіданні правоохоронці підбили підсумки роботи за останні три місяці, а також, відповідно до Указу Президента, вручили державні нагороди родинам загиблих у зоні АТО.

14 квітня 2015, 16:43

Із Великоднем на початку робочого тижня вітали полтавських дітей

Із Великоднем на початку робочого тижня вітали полтавських дітей. У Київському районі відбулося свято для школярів пільгових категорій. Представники районної ради організували у 38 школі концерт та подарунки.

14 квітня 2015, 16:44

В Полтаві пройшов вже традиційний фестиваль «Свято паски»

В Полтаві пройшов вже традиційний фестиваль «Свято паски». На Соборному майдані біля Свято-Успенського собору продавали великодню випічку та вироби майстрів народної творчості. Упродовж кількох годин тут виступали пісенні колективи з районів області, проводили майстер-класи, усіх бажаючих частували з польової кухні Батальйону Небайдужих. Зібрані на ярмарку кошти організатори обіцяють витратити на потреби полтавців, які відправились у зону АТО.

14 квітня 2015, 16:45

Щосуботи полтавці можуть придбати продукцію за зниженими цінами від місцевих виробників

Вже традиційно щосуботи полтавці можуть придбати продукцію за зниженими цінами від місцевих виробників. Ярмарок «вихідного дня» відновили за ініціативи губернатора Валерія Головка. Таким чином влада намагається контролювати ціни на споживчому ринку. Ця субота не стала виключенням, і для жителів та гостей Полтави провели передвеликодній ярмарок.

14 квітня 2015, 16:47

Працівникам асфальтобетонного заводу не дають привести дороги до ладу

Працівникам асфальтобетонного заводу не дають привести дороги до ладу. Вони стверджуть, що капітальний та поточний ремонти можна було почати ще місяць тому, але міська влада за дивних обставин ні дозволу не давала, ні матеріалів не закупила. «Мшедівці» стурбовані тим, що можуть залишитися без роботи та... заробітку.

14 квітня 2015, 16:48

Сьогодні – День працівників ДАІ

Майже 270 фахівців Державтоінспекції Полтавщини щодня приступають до виконання своїх обов'язків, забезпечуючи спокій на дорогах області. Сьогодні ДАІшники відзначають професійне свято. Про роботу місцевих інспекторів на шляхах регіону – у нашому наступному сюжеті.

14 квітня 2015, 17:16