Архів новин за 10.04.2015

11 квітня у світі відзначають Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів

11 квітня у світі відзначають Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів. Напередодні наші кореспонденти побували в гостях у Григорія Стеця. У Полтаві нині він – єдиний, хто із власного досвіду може розповісти про пекло Бухенвальду.

10 квітня 2015, 16:43

У бібліотеці-філіалі №7, що на Половках, діти радували дорослих

У бібліотеці-філіалі номер 7, що на Половках, діти радували дорослих. Вихованці тамтешнього народознавчого гуртка нагадали власним батькам, що родина – понад усе. 

10 квітня 2015, 16:44

Олександр Мамай привітав пацієнтів міської дитячої лікарні з Великоднем

Полтавський міський голова Олександр Мамай привітав пацієнтів міської дитячої лікарні з Великоднем. Щороку на Паску тут залишається багато дітей, але свято, певен мер, повинне бути для всіх, от його і влаштували для малечі. 

10 квітня 2015, 16:46

У Полтавській аграрній академії визначили найвеселіший та найкмітливіший факультет

У Полтавській аграрній академії визначили найвеселіший та найкмітливіший факультет. Змагання за Кубок ректора з КВН звели на одній сцені 6 команд. Членів журі вони вражали своїм почуттям гумору, оригінальними сценічними знахідками та артистизмом. Кому цього разу посміхнулася удача, знають наші кореспонденти. 

10 квітня 2015, 16:58

Орфанні, але не безправні

Орфанні, але не безправні. Під таким гаслом відкрилася фотовиставка в театрі імені Гоголя. До експозиції ввійшли світлини дітей, які хворіють на рідкісні недуги. Організатори заходу хочуть таким чином привернути увагу небайдужих людей, які б могли фінансово допомогти придбати необхідне лікування.

10 квітня 2015, 17:01

З початку нересту на річках Полтавщини активізувалися браконьєри

З початку нересту на річках Полтавщини активізувалися браконьєри. Деякі мешканці нашої та сусідніх областей нехтують забороною на вилов риби, яка встановлена з 1 квітня. Днями двох любителів незаконної риболовлі затримали на території регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський». Ще одного «на гарячому» впіймали у заказнику «Сулинському» в Глобинському районі. Яку шкоду встигли нанести браконьєри своєю протиправною діяльністю – дивіться у сюжеті.

10 квітня 2015, 17:02

З початку року в області викрадено більше 60 автівок

З початку року в області викрадено більше 60 автівок. Лише 35% цих злочинів розкриті. Державтоінспкція б'є на сполох, оскільки левову частку викрадень провокують самі автовласники, залишаючи транспортні засоби на стоянках та під під'їздами будинків.

10 квітня 2015, 17:04

Більше половини призовників не зараховані до військкоматів на Полтавщині

Більше половини призовників не зараховані до військкоматів на Полтавщині. Такого показника по призовній кампанії в регіоні ще не було, говорять обласні чиновники. Але сподіваються, що до завершення термінів план таки виконають. Чому полтавським військкоматам поки що не вдалося набрати 900 новобранців для навчання - обговорювали військові та чиновники під час розширеного засідання обласної призовної комісії.

10 квітня 2015, 17:05

Сьогодні – страсна п'ятниця

Сьогодні – страсна п'ятниця. Віряни цього дня відвідують храм, де читаються Євангеліє про страждання Христа. Хто на роботі – намагаються робити добрі справи. Як, приміром, у Ленінському райвиконкомі. Там напередодні Великодня порадували діток із незахищених верств населення. Як саме – дивіться в наступному сюжеті. 

10 квітня 2015, 17:40