Архів новин за 6.03.2015

В Галереї мистецтв відкрилася виставка робіт трирічної художниці

Перша персональна виставка найменшої художниці – трирічної полтавки – відкрилася в залі дитячої творчості Галереї мистецтв. Яна Сторожева, не дивлячись на свій юний вік, уже брала участь у різних конкурсах та виставках, а в 2014 році ще й стала співавтором книги Климентія Михайлюка «У сонячній країні», доповнивши її малюнками.

6 березня 2015, 16:06

В Полтаві пройшов відкритий чемпіонат області із пішохідного туризму

В Полтаві пройшов відкритий чемпіонат області із пішохідного туризму. Рівень класу дистанції – четвертий. На змагання, в яких можна було вибороти звання кандидата в майстри спорту, приїхали поборотися із полтавцями й команди з інших областей України. 

6 березня 2015, 16:08

Більше 70 магістрів ПУЕТу цього тижня урочисто отримали дипломи

Готельна і ресторанна справа, бізнес-адміністрування, менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, документознавство та інформаційна діяльність – більше 70 магістрів Полтавського університету економіки і торгівлі цього тижня урочисто отримали дипломи. Випускники цього вузу запевняють: не бояться завтрашнього дня, адже практично усі вони, ще навчаючись в університеті, знайшли місце майбутньої роботи.

6 березня 2015, 16:10

Олександр Мамай привітав прийомних мам та мам-вихователів дитячих будинків сімейного типу зі святом 8 Березня

Олександр Мамай привітав прийомних мам та мам-вихователів дитячих будинків сімейного типу зі святом 8 Березня. Для них центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді підготував розважальну програму. Мер же у свою чергу вручив жінкам цінні подарунки.

6 березня 2015, 16:49

В капличці при УМВС службу правлять представники різних конфесій

В капличці меморіального комплексу захисникам правопорядку Полтавщини розпочали спільне богослужіння священики різних християнських конфесій. Ініціатором цього стала Українська православна церква Київського патріархату. Керівництво обласного управління міліції підтримало ідею та створило всі необхідні для богослужіння умови.

6 березня 2015, 17:11

Йшлося про учасників АТО на прес-конференції директора Департаменту соціального захисту

Йшлося про учасників АТО і на прес-конференції директора Департаменту праці та соціального захисту населення Людмили Корнієнко. Торік на виплату матеріальної допомоги сім'ям загиблих і поранених з обласного бюджету спрямували 3 мільйона грн. У 2015-му проблеми цієї категорії вирішуватимуть комплексно: допомагатимуть працевлаштуватись, оздоровитись, отримати статус учасника бойових дій.

6 березня 2015, 17:13

На оздоровлення полтавців-учасників АТО з обласного бюджету спрямують понад 2 млн.800 тисяч грн

На оздоровлення полтавців-учасників АТО з обласного бюджету спрямують понад 2 млн.800 тисяч грн. За ці кошти придбають путівки до санаторно-курортних закладів області. Про це, а також регіональну програму «Територіальної оборони» на 2015-ий рік, сьогодні йшлося на засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.

6 березня 2015, 17:14