Архів новин за 5.03.2015

Полтавці Олександрі Імальдіновій пощастило пройти післядипломне стажування у Дубаї

Полтавці Олександрі Імальдіновій пощастило пройти післядипломне стажування у Дубаї. Дівчина завершила навчання з фото- та відеодизайну і на півроку потрапила на безкоштовні майстер-класи до всесвітньо відомого фотографа та мецената. Тепер же своїми досягненнями вирішила поділитись із полтавцями на великій персональній виставці фотографій.

5 березня 2015, 17:32

В Ленінському районі дтей пільгових категорій привітали з 8 Березня

Вже 8 років поспіль у Ленінському районі дітей пільгових категорій з усіма святами вітають місцеві депутати. Цього дня – з 8 Березня. Крім полтавців, на святі були присутні і діти переселенців зі Сходу.

5 березня 2015, 17:33

У Полтаві тривають суперечки між перевізниками та владою стосовно підвищення тарифів на проїзд у приміських автобусах

У Полтаві тривають суперечки між перевізниками та владою стосовно підвищення тарифів на проїзд у приміських автобусах. Зустріч у середу не дала бажаних результатів. Скарги перевізників щодо різкого подорожчання пального та запчастин не були почутими. Продовжилося обговорення тарифів у четвер, щоправда, без участі представників влади.

5 березня 2015, 17:37

Відтепер штраф за перевезення пасажирів без відповідної ліцензії складає 17 тисяч гривень

Відтепер штраф за перевезення пасажирів без відповідної ліцензії складає 17 тисяч гривень. Такі зміни днями внесли народні депутати до Кодексу України про адміністративні правопорушення. Чи дотримуються норм закону полтавські таксисти, перевіряли наші кореспонденти спільно з ДАІ та Укртрансінспекцією.

5 березня 2015, 17:39

На 2 мільйона більше – для регіональної програми «Територіальна оборона»

На 2 мільйона більше – для регіональної програми «Територіальна оборона». Такі зміни документ отримав на нинішній рік. Але яким чином їх розділять між різними установами для створення підрозділів територіальної оборони – поки що в обласній раді не визначилися. Цю програму, а також зміни до програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями розглядали під час спільного засідання комісій обласної ради.

5 березня 2015, 17:41

Розглядали питання ПЕК і на засіданні профільної комісії обласної ради

Розглядали питання паливно-енергетичного комплексу і на засіданні профільної комісії обласної ради. Тут йшлося про погодження отримання спеціальних дозволів на геологічне вивчення та видобування нафти, газу та супутніх корисних копалин. 

5 березня 2015, 17:42

Політика, яку уряд України проводить відносно нафтогазового комплексу, знищить галузь

Політика, яку уряд України проводить відносно нафтогазового комплексу, знищить галузь. Таку думку озвучили на розширеному засіданні президії обласної ради. Адже плату за використання надр підняли, водночас, обсяги фінансування геологорозвідувальних робіт знизились, а більшість родовищ виснажені на понад 70%. Про ці та інші проблеми детальніше – далі у сюжеті. 

5 березня 2015, 17:43