Архів новин за 4.03.2015

Вчителі та учні загальноосвітньої школи №5 помінялися місцями

Вчителі та учні загальноосвітньої школи №5 помінялися місцями. Щоправда, лише на один день. У рамках Дня самоврядування діти мали змогу випробувати себе у ролі вчителів, класних керівників і навіть адміністрації школи. Що з цього вийшло – дивіться у наступному сюжеті. 

4 березня 2015, 17:23

Близько 120 робіт прикрасили хенд-мейд виставку на підприємстві «Полтаватеплоенерго»

Близько 120 робіт прикрасили виставку хенд-мейд на підприємстві «Полтаватеплоенерго». Таким чином напередодні 8 Березня зі своїм хобі познайомили колег майже 40 його працівниць та працівників. Серед представлених робіт – живопис, вишивка, модульне орігамі, папьє-маше тощо. Як вдається поєднувати професійні обов'язки з улюбленою справою у майстрів-аматорів, дізнавалася Крістіна Брігіда.

4 березня 2015, 17:28

Особливу підтримку учасникам АТО надають колеги

Особливу підтримку учасникам антитерористичної операції надають колеги. Делегати міліції Полтавщини відвідали поранених побратимів, які знаходяться у Дніпропетровській клінічній лікарні імені Мечникова. Як себе почувають правоохоронці після бою під Дебальцевим – дивіться у наступному сюжеті.

4 березня 2015, 17:40

У Полтаві стартувала друга благодійна виставка-продаж робіт полтавських митців

У Полтаві стартувала друга благодійна виставка-продаж робіт полтавських митців. Живопис, графіка, народна творчість – на все це можна не лише подивитися у Духовно-культурному центрі імені Паїсія Величковського, а й придбати, аби допомогти сім'ям загиблих на Сході України. З цією метою роботи продають майже за собівартістю.

4 березня 2015, 17:42

Здай макулатуру – допоможи солдату

Здай макулатуру – допоможи солдату. Це нова акція від волонтерів у Полтаві. У березні активісти закликають полтавців приносити макулатуру до пунктів прийому. Загалом планують назбирати 100 тон паперу. Виручені кошти витратять для придбання необхідного спорядження для військових.

4 березня 2015, 17:48

Фахівці «Водоканалу» ліквідовують аварію на перехресті вулиць Ватутіна та Коцюбинського

Фахівці «Водоканалу» ліквідовують аварію на перехресті вулиць Ватутіна та Коцюбинського. Тут сталося три провали на каналізаційному колекторі. Ремонтні роботи проводить «Полтававодоканал». Причина провалу – традиційна, говорять комунальники, – зношеність залізобетонних труб.

4 березня 2015, 17:50

Автопарк КАТП-1628 поповниться новою сміттєзбиральною технікою

Автопарк комунального підприємства 1628 поповниться новою сміттєзбиральною технікою. Принаймні, це обіцяє міський голова Олександр Мамай. Сьогодні він побував на підприємстві та повідомив його працівникам, що з міського бюджету спрямували 23,5 мільйона грн., на які придбають 11 нових автомобілів та 500 контейнерів. Марина Молька – далі.

4 березня 2015, 17:51

ДАІ винесла приписи міським комунальникам щодо усунення недоліків на дорогах Полтави

Державтоінспекція винесла приписи міським комунальникам щодо усунення недоліків на дорогах Полтави. На ці рекомендації, запевняють в ДАІ, дорожники не реагують. Тим же часом дороги міста після зими – у жахливому стані. На одній з проблемних ділянок побували наші кореспонденти.

4 березня 2015, 17:53

Збільшення тарифів вимагають і перевізники на приміських маршрутах

Збільшення тарифів через подорожчання паливно-мастильних матеріалів вимагають і перевізники на приміських маршрутах. Цього дня вони намагалися знайти спільну мову з представниками обласної влади. Утім поки що безрезультатно. Камінь спотикання у тому, що не всі перевізники надали свої розрахунки, які б пояснювали економічно обгрунтовані тарифи.

4 березня 2015, 17:54

Перевізники просять підвищити проїзд, бо інакше збанкрутіють або зупиняться

Відправити водіїв і кондукторів за свій рахунок у відпустки, врізати зарплати чи, як мінімум, уполовину зменшити підприємства. Полтавські перевізники у середу прийшли під міську раду просити підвищити вартість проїзду, аргументуючи це тим, що їх підприємства банкрутіють, люди вже залишаються без роботи, а транспортне сполучення у місті взагалі може припинитись. Чи вдалося домовитись перевізникам із чиновниками – бачили Інна Безугла та Антон Старишко.

4 березня 2015, 17:56