Архів новин за 30.03.2015

Березовий сік – поживна рідина з мінералами, кислотами і вітамінами

Березовий сік – поживна рідина з мінералами, кислотами і вітамінами. Саме зараз триває сокорух у деревах. Лісівники Полтавщини на спеціально відведених ділянках за окремою технологією заготовляють цей продукт.

30 березня 2015, 16:10

Сальса клуб Полтава підготував танцювальний флеш-моб

Сальса клуб Полтава підготував танцювальний флеш-моб для відвідувачів ТРЦ «Київ». Захід приурочили до Міжнародного дня сальси, який відзначався днями. Які танці продемонстрували полтавцям, дивіться у наступному сюжеті.

30 березня 2015, 16:12

У Полтавському театрі імені Миколи Гоголя – прем'єра

У Полтавському театрі імені Миколи Гоголя – прем'єра. До Міжнародного дня театру гоголівці підготували виставу «Ревізор». Тут – зовсім новий погляд на головного героя та нові амплуа знаних артистів. Навіть жанр змінено – із гоголівської комедії – на сміх крізь сльози – трагікомедію. 

30 березня 2015, 16:13

У Диканському районі перекинувся мікроавтобус із 16 пасажирами

У Диканському районі перекинувся мікроавтобус із 16 пасажирами. Аварія сталася на 146-ому кілометрі автодороги Суми-Полтава. На щастя, для пасажирів та водія дорожньо-транспортна пригода закінчилася без летальних наслідків.

30 березня 2015, 16:15

Полтавські чиновники обговорюють корупційні оборутки із землею

Полтавські чиновники обговорюють корупційні оборутки із землею. Минулого тижня фермери з районів області пікетували Держземагентство, посилаючись на те, що їх залишають без землі, віддаючи натомість чорнозем агрономам з інших регіонів. Повернутися до проблеми вирішили в понеділок зранку на апаратній нараді в обласній адміністрації. Чому не вийшла розмова начальника відомства з фермерами та губернатором і яку заміну неочікувано запропонували самі земельні чиновники – дивіться далі.

30 березня 2015, 16:16

Вони дадуть ворогу по зубам, допоможуть пораненому в бою і, коли треба, візьмуть до рук автомата

Вони дадуть ворогу по зубам, допоможуть пораненому в бою і, коли треба, візьмуть до рук автомата. Час такий, що навіть жінки готуються до всього – як героїні нашого наступного сюжету, які хочуть служити у Збройних силах України.

30 березня 2015, 16:17

У Полтаві створять реабілітаційний центр для учасників АТО

У Полтаві створять реабілітаційний центр для учасників АТО. Там прийматимуть лікарі, юристи, психологи, можна буде займатися спортом та передавати військовий досвід молоді. Поки це – плани. Напівзруйновані приміщення, де вони мають втілитися в життя, оглянули самі атовці, ініціатори створення центру та наша знімальна група.

30 березня 2015, 16:19

У Полтаві урочисто зустріли бійців 16-го батальйону територіальної оборони області

У Полтаві урочисто зустріли бійців 16-го батальйону територіальної оборони області. Вони перебували у зоні АТО майже рік, навчилися жити під ворожими кулями і знаходити в собі сили навіть тоді, коли їх зовсім не було. Нині ж нарешті приїхали додому. Як усе було – бачили наші кореспонденти.

30 березня 2015, 16:21