Архів новин за 3.03.2015

Квіткову культуру полтавців флористи взялися підвищувати... майстер-класами

Культура дарування квітів і прикрашання ними осель не поширені серед полтавців. На це у перші дні весни нарікають флористи. Тому вирішили провести майстер-клас і розповісти молоді про історію ікебани. Що флористика може змінити у житті полтавців – дивіться далі.

3 березня 2015, 16:52

Сьогодні в Технічному університеті відкрили аудиторію імені Геннадія Губреєва

Сьогодні в Технічному університеті відкрили аудиторію імені Геннадія Губреєва. Своє життя цей полтавський науковець присвятив вивченню математики. Останні 10 років очолював кафедру прикладної математики, інформатики і математичного моделювання при ПолтНТУ. На відкритті аудиторії побували наші журналісти.

3 березня 2015, 16:54

Наше місто стало піонером у новому проекті по боротьбі з ВІЛ/СНІДом в Україні

Полтавщина – перший регіон в Україні, де розробляють нову програму протидії ВІЛ/СНІДу. Останні два місяці іноземні фахівці активно вели перемовини з полтавськими медиками та працівниками неурядових організацій. Нині приїхали до Полтави, щоб дати зелене світло програмі. Як розвиватимуть медицину далі – обговорювали у вівторок під час засідання Координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією.

3 березня 2015, 17:02

Цивільному населенню нині непросто потрапити на Донеччину та Луганщину

Непросто потрапити на Донеччину та Луганщину цивільному населенню. Нині, щоб в'їхати на неконтрольовану територію і виїхати з неї, громадяни мають пред'явити паспорт та перепустку, видану координаційними групами, які створені при управліннях МBС у Старобельську, Артемівську, Великій Новосілці та Маріуполі. Які документи потрібно подати для отримання перепустки, скільки чекати її оформлення та які складнощі можуть виникнути, – з'ясовували наші кореспонденти. 

3 березня 2015, 17:05

Комунальники Полтави роблять свій вклад у перемогу над ворогом

Комунальники Полтави роблять свій вклад у перемогу над ворогом. Підприємства, де є технічна можливість відремонтувати пошкоджені двигуни до БТРів, роблять для цього все можливе. Одне з них – «Полтававодоканал». У вільний від роботи час тутешній слюсар реанімує несправні мотори.

3 березня 2015, 17:07

Полтавський Краєзнавчий музей експонує роботи харків'янина

Полтавський Краєзнавчий музей експонує роботи харків'янина. Олег Лазаренко уже втретє демонструє свої картини полтавцям. Цього разу – на персональній виставці «Україна. Віра Надія Любов». Остання відображає переживання і осмислення автором подій, які впродовж року відбуваються на території нашої держави.

3 березня 2015, 17:18

У Полтаві нагородили правоохоронців, які несли службу у «гарячих» точках країни

У зоні проведення АТО несуть службу понад 1,5 тисячі правоохоронців Полтавщини. Двоє з них загинули, 10 – травмовано, 13 – отримали поранення різного ступеню тяжкості. Полтавцям, які працюють в органах Міністерства внутрішніх справ області і неодноразово бували на Сході країни та вижили після отриманих поранень, сьогодні вручили подяки й матеріальну допомогу.

3 березня 2015, 17:38