Архів новин за 27.03.2015

У Полтаві підбили підсумки конкурсу есе «Які вони – славні доньки Полтави?»

У Полтаві підбили підсумки конкурсу есе «Які вони – славні доньки Полтави?». Молодь, здебільшого – учні шкіл, писали про відомих жінок, які народилися і працювали на Полтавщині, а ще – про сучасниць: волонтерів, громадських активісток, поетес та журналісток.  

27 березня 2015, 17:18

День театру відзначили школярі

День театру відзначили школярі. В обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді театральні колективи навчальних закладів області взяли участь у конкурсі-огляді «Браво». Бонусом небайдужі до мистецтва отримали ще й майстер-класи з режисури та з пантоміми.

27 березня 2015, 17:20

Артистка Полтавського театру ляльок відзначила 45-річний ювілей своєї творчості

Артистка Полтавського театру ляльок відзначила 45-річний ювілей своєї творчості. Й одночасно – день, відколи в її трудовій книжці з'явився перший і єдиний запис про місце роботи. Усі ці дати святкували у п'ятницю разом з Міжнародним днем театру в академічному обласному театрі ляльок разом з глядачами.

27 березня 2015, 17:22

За останні дні в Україні виникло 20 пожеж та зафіксовано понад 3 тисячі випадків загорянь в екосистемах

За останні декілька днів в Україні виникло 20 пожеж та зафіксовано понад 3 тисячі випадків загорянь в екосистемах. Через ці надзвичайні ситуації загинуло 4 людини. На Полтавщині смертей немає, але навколишнє середовище теж страждає від стихії. Найчастіше причиною таких загорань стає необережне поводження з вогнем.

27 березня 2015, 17:32

Одне з відділень полтавської лікарні отримало престижний статус

«Чиста лікарня, безпечна для пацієнта» – такий статус отримало гінекологічне відділення 4 міської клінічної лікарні. Щоб носити таке звання, медикам довелося добре постаратися і «підтягнути» санітарно-гігієнічний стан відділення до європейського.  

27 березня 2015, 17:34

У Свято-Успенському соборі звітували про те, скільки коштів виручили від продажу картин для родин загиблих бійців

У лютому у духовно-культурному центрі Свято-Успенського собору діяла виставка робіт художниці Наталії Сташкевич. Кілька тисяч гривень, виручені від продажу картин, передали родинам полтавців, загиблих у зоні АТО. Про виконану роботу організатори виставки звітували перед ЗМІ. 

27 березня 2015, 17:35

Діток із Дебальцевого, будинок яких розбомбили, одягли на весну та літо міліціонери та громада

Перед їх очима – досі буремне Дебальцеве. Вони потроху звикають до мирного життя та адаптують до нього дітей. На Полтавщині, у Гадячі, живуть біженці зі Сходу – бабуся, прабабця та прадід із чотирма онуками. Допомогу їм днями відвезли міліціонери. 

27 березня 2015, 17:40

Полтавщина – у співробітництві з Європейською ініціативою «Угода Мерів-Схід»

Наскільки Полтавщина спроможна керувати місцевою енергетикою, обговорили сьогодні на тематичному семінарі в облдержадміністрації. Область долучилася до ініціативи Європейського Союзу «Угода Мерів», уклавши угоду з Генеральним Директором з Енергетики Європейської комісії. Говорили про те, що необхідно, щоб досягти енергетичної незалежності.

27 березня 2015, 17:42

Геноцидом українського народу називають нові тарифи на комунальні послуги активісти громадських організацій

Геноцидом українського народу називають нові тарифи на комунальні послуги активісти громадських організацій. Понад півтори сотні людей зібралися під стінами обласної державної адміністрації, щоб сказати «Ні» зростанню цін. Полтавці і так переплачують за послуги, які надають підприємства «Полтававодоканал» і «Полтаватеплоенерго», запевняє ініціативна група. Людей непокоїть, що буде після 1-го квітня, коли наберуть чинності нові тарифи? Мітинг відбувся у п'ятницю під стінами ОДА. Більше про страхи споживачів - у матеріалі Марини Мольки.

27 березня 2015, 17:44