Архів новин за 26.03.2015

Полтавські правоохоронці повернулися із зони АТО

Полтавські правоохоронці повернулися із зони АТО. Зведений загін працівників органів внутрішніх справ області понад місяць ніс службу на Сході України. Увесь особовий склад повернувся додому без втрат та поранених.

26 березня 2015, 15:10

В Палаці дитячої та юнацької творчості дітям нагадали про безпеку

Обходили міни, гасили полум'я, надавали допомогу постраждалим і ще багато чого робили у Палаці дитячої та юнацької творчості. Там триває традиційний канікулярний тиждень безпеки життєдіяльності. Цього року його «розбавили» нетрадиційним заходом. 

26 березня 2015, 15:12

Студрада міста намагається розворушити студентів Полтави

Розворушити студентів Полтави намагається Студрада міста. Активна молодь переконана: вони мають боротися за свої права, а не тільки організовувати дозвілля. Планують почати із пільг на проїзд у міському транспорті, власного кабінету та покращення роботи студентської поліклініки. 

26 березня 2015, 15:16

У кооперативному технікумі пройшов конкурс на кращих знавців податкового законодавства

У стінах Полтавського кооперативного технікуму – конкурс на кращих знавців податкового законодавства. Cтуденти-третьокурсники задля перемоги об'єдналися у 3 команди по 6 учасників. Співорганізаторами заходу виступила Державна податкова інспекція у місті Полтава.

26 березня 2015, 15:23

25 березня, рівно рік тому, сталася пожежа у театрі імені Гоголя

25 березня, рівно рік тому, сталася пожежа у театрі імені Гоголя. Тоді обгоріла сцена, вогонь з'їв усі декорації до вистави «Наймичка». «Гоголівці» швидко оговталися, вони не просто протягом року відновили роботу, уже наступного тижня починають масштабний фестиваль «В гостях у Гоголя». З понеділка на сцені театру будуть виступати кращі колективи країни. Про це журналістам розповіли на прес-конференції. 

26 березня 2015, 15:32

З першого квітня підвищаться тарифи на житлово-комунальні послуги

З першого квітня підвищаться тарифи на житлово-комунальні послуги. В обласній державній адміністрації запевняють: панікувати зарано, половина сімей зможе оформити субсидії. Кількість отримувачів такого виду допомоги суттєво зросте. Гроші на ці потреби є, у порівнянні із 2014-м суму збільшено у десять разів. З подробицями – наші кореспонденти.  

26 березня 2015, 15:38

Майже 7 тонн макулатури зібрали полтавські волонтери задля безпеки наших бійців

Для забезпечення і фізичного, і душевного спокою наших бійців майже 7 тонн макулатури зібрали полтавські волонтери під час проведення благодійної акції. Непотрібні книги та паперові вироби до пунктів збору приносять як окремі небайдужі полтавці, так і підприємства та навчальні заклади. Як здають макулатуру місцеві волонтери, бачила Юлія Іващенко.

26 березня 2015, 16:12

В Полтавській області пройшли підготовку перші інструктори з тактичної медицини

Відтепер у Полтаві будуть свої інструктори з тактичної медицини. Це означає, що всіх бажаючих, і зокрема бійців батальйонів, які відправляються в зону проведення АТО, навчатимуть рятувати одне одного за досвідом американців. Якщо за статистикою нинішніх бойових дій на Сході України гине 30% поранених, то за допомогою тактичної медицини кількість загиблих можна буде скоротити до 3 процентів. У цьому переконаний інструктор з Києва, який погодився протягом двох днів навчати само- та взаємодопомозі полтавських медиків.

26 березня 2015, 16:20