Архів новин за 25.03.2015

В Держархіві провели відкритий урок, присвячений Петру Ротачу

Студенти факультету журналістики та філології Педуніверситету познайомилися з творчим доробком полтавського письменника та літературознавця Петра Ротача. На основі історичних документів працівники Державного архіву розповіли молоді про основні наукові досягнення відомого земляка.

25 березня 2015, 17:24

В Полтавській обласній бібліотеці відроджують традиції читання

Традиції читання відроджують у Полтавській обласній бібліотеці. Там зібралися читачі, кожен з яких мав принести улюблену книгу, розказати про неї та щось зацитувати. Були як професійні актори, так і просто книголюби. 

25 березня 2015, 17:26

Більшість письменників та поетів видають твори за власний кошт

Нині більшість письменників та поетів видають твори за власний кошт. Тих, кого видавництва знаходять самі, – одиниці. До їх числа пощастило потрапити і нашому земляку Сергію Осоці. У січні цього року вийшла у світ збірка його поезії «Небесна пАдалиця». «Видавництво старого лева» запримітило вірші молодого автора у Фейсбуці і забажало надрукувати їх. Новеньку книгу поет презентував студентам факультету філології та журналістики Полтавського національного педагогічного університету, де свого часу навчався.

25 березня 2015, 17:27

У міському центрі позашкільної освіти вже всьоме пройшов конкурс юних фотовідеоаматорів

У Полтавському міському центрі позашкільної освіти вже всьоме пройшов конкурс юних фотовідеоаматорів «Погляд майстра». Його учасники змагалися у номінаціях: фото, відео, а також оригінальні фото та відео, зняті мобільним телефоном за один прийом. Про особливості цьогорічного конкурсу – у нашому наступному сюжеті.  

25 березня 2015, 17:29

Полтавці вирушили на Схід України

Полтавці вирушили на Схід України. У середу відбулася чергова ротація добровольців батальйону спецпризначення «Полтава». Замінити бійців наразі вирушили кілька сотень полтавців. Хто поїхав у зону АТО вперше, і кого прихопили з собою ті, хто воює вже з самого початку бойових дій, – розповість Інна Безугла.

25 березня 2015, 17:31

Неприбирання території навколо власного будинку може вилитися полтавцям у чималий штраф

Від 340 до 1360 гривень штрафу можуть сплатити полтавці за неприбрану територію навколо своїх будинків. Особливо це стосується мешканців приватного сектору. Відтак фахівці інспекції по контролю за благоустроєм міста закликають городян не ігнорувати вимоги та звернути увагу на чистоту біля власних будинків.

25 березня 2015, 17:32

Близько 300 тисяч сімей Полтавщини цього року потребуватимуть оформлення субсидій

Близько 300 тисяч сімей Полтавщини цього року потребуватимуть оформлення субсидій. Таку цифру озвучив губернатор Валерій Головко на зустрічі з представниками комунальних підприємств. Про те, хто може оформити пільги на компослуги та що для цього потрібно, слухали наші кореспонденти.

25 березня 2015, 17:33

У полтавських аграріїв забирають землю і віддають фермерам з інших областей

У полтавських аграріїв забирають землю і віддають фермерам з інших областей. Така ситуація може зменшити врожайність і вже позначається на недоотриманні коштів у бюджет. Обурені сільгоспвиробники з різних районів у середу приїхали в обласний центр під приміщення Держземагентства в Полтавській області. Чому вони вимагали відставки керівника відомства – дивіться далі у нашому матеріалі.

25 березня 2015, 17:34