Архів новин за 24.03.2015

У ЗОШ №8 усім мікрорайоном грали у волейбол

Усім мікрорайоном зіграти у волейбол зібралися у 8 полтавській школі. Учні, батьки, вчителі та просто ті, хто живе поруч, змагалися на кубок директора навчального закладу. Як вийшло – дивіться далі. 

24 березня 2015, 16:12

Майже зі столітнього забуття на полтавську землю повертаються втрачені мистецькі імена

Майже зі столітнього забуття на полтавську землю повертаються втрачені мистецькі імена. Талановиті художники, які отримали славу далеко за межами своєї малої батьківщини, тут довгий час залишалися невідомими. Відшукати їх та безцінні мистецькі роботи майстрів поставили собі за мету організатори проекту «Арт-місія» у Полтаві. Виставку цих унікальних картин вони презентували у літературно-меморіальному музеї Івана Котляревського.

24 березня 2015, 16:17

Понад 3 700 абітурієнтів 2015 року перевірили свої сили на пробному ЗНО

У суботу регіональні центри оцінювання якості освіти провели по всій Україні перше пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Під час нього абітурієнти мали можливість пройти тестування з української мови і літератури. На Полтавщині зареєструвалося 3 733 чоловік. Як проходило ЗНО та чи всі з'явилися на нього, бачила наша знімальна група.

24 березня 2015, 16:25

ДАІ Полтавщини закликала перевізників свідоміше підходити до виконання своїх обов'язків

Державтоінспекція Полтавщини закликала перевізників свідоміше підходити до виконання своїх обов'язків. Крім технічного стану автобусів та вантажівок, фахівці наполегливо рекомендують контролювати і фізичний стан водія, який керує транспортним засобом. Адже поєднання ряду подібних факторів, нагадують, може спровокувати виникнення дорожньо-транспортної пригоди.

24 березня 2015, 16:28

У Надержинщинській виправній колонії №65 працюють над профілактикою суїцидів

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, щороку у світі реєструють майже 800 тисяч суїцидів. Серед тих, хто у групі ризику, – громадяни, які відбувають покарання у місцях позбавлення волі. Спроби укоротити собі віку тут бувають часто, щоправда, довести задумане до кінця вдається в поодиноких випадках. Все-таки за високим парканом із колючим дротом за засудженими стежать сотні очей. Про настрої засуджених та профілактику суїцидальних проявів – у нашому наступному сюжеті.

24 березня 2015, 16:29

Допомогу сьогодні отримало дитяче відділення обласного протитуберкульозного диспансеру

Допомогу сьогодні отримало дитяче відділення обласного протитуберкульозного диспансеру. Його до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом відвідали благодійники та студенти. Для дітей вони привезли подарунки і розважали їх конкурсами.

24 березня 2015, 16:31

У Полтаві можна позбутися каміння в нирках без хірургічного втручання

У Полтаві можна позбутися каміння в нирках без хірургічного втручання. В обласній лікарні запрацював апарат – єдиний в Україні, який допомагає медикам боротися з сечо-кам'яною хворобою сучасним методом. Що таке літотрепсія – розповість Інна Безугла.

24 березня 2015, 16:33

Її ляльки продаються по 250 доларів за штуку

Її ляльки продаються по 250 доларів за штуку. Сама ж вона – директор ПТУ і ночами працює над виготовленням нової колекції. Вікторія Балясна кожен новий образ бере з життя, і потім переносить його у нову модель.

24 березня 2015, 17:42