Архів новин за 23.03.2015

Студенти техуніверситету вирішили заявити полтавцям про себе

Студенти техуніверситету вирішили заявити полтавцям про себе. Вони у салоні «Художник» відкрили виставку. Там – роботи-учасники і переможці міжнародних та українських конкурсів. Є просто хороші малюнки звичайних студентів. Професіонали кажуть: вийшло вдало і по-новому.

23 березня 2015, 16:31

День поезії, який припадав на суботу, відзначили у Краєзнавчому музеї Полтави

День поезії, який припадав на суботу, відзначили у Краєзнавчому музеї Полтави. Там вшанували пам'ять Василя Симоненка – на його честь відкрили виставку в одному із залів музею. А ще звучали вірші великих українських поетів у виконанні творчих людей міста. 

23 березня 2015, 16:33

У Полтаві пройшла фінальна гра ювілейного обласного огляду-конкурсу шкільних команд КВН

Більше години безперервного сміху подарували полтавцям учасники фінальної гри 20-го обласного огляду-конкурсу команд КВН загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Оцінили жарти школярів і наші кореспонденти. 

23 березня 2015, 16:34

Учнівські команди з усієї Полтавської області боролися за звання кращої у «Дебатах-2015»

Учнівські команди з усієї Полтавської області боролися за звання кращої у «Дебатах-2015». За умовами змагань, доводячи власну точку зору з різних актуальних проблем сьогодення, учасники мали подолати відбіркові тури, півфінальні та фінальні ігри. Чиї аргументи були найпереконливішими та яка з команд посіла перша місце, знають наші кореспонденти.

23 березня 2015, 16:44

На Полтавщині лісівники вже висадили 1100 гектарів нових дерев

На Полтавщині лісівники вже висадили 1100 гектарів нових дерев. Нині триває активна фаза лісокультурної кампанії–2015. Для її проведення вирощено понад 15 мільйонів посадкового матеріалу. Разом з фахівцями нові ліси саджали і полтавські журналісти.

23 березня 2015, 16:46

Жодного полтавця – із захворюванням на туберкульоз

Жодного полтавця – із захворюванням на туберкульоз. Такі результати минулими вихідними отримали медики, обстеживши майже 80 осіб за допомогою пересувного флюорографа. Медичний автомобіль у суботу працював на Театральній площі у рамках заходів до місячника боротьби з туберкульозом. 

23 березня 2015, 16:47

На сторожі громадського спокою у Полтаві стоять патрульні

На сторожі громадського спокою у Полтаві стоять патрульні. Аби попередити скоєння злочинів на вулицях міста, їхню кількість збільшили удвічі. Свою службу правоохоронці несуть разом із представниками громадськості.

23 березня 2015, 16:49

Який транспорт возитиме людей по області, перевіряли працівники ДАІ

Який транспорт возитиме людей по області, перевіряли працівники ДАІ. Це вони робили в рамках конкурсу, оголошеного обласною державною адміністрацією. Півсотні перевізників зареєструвалися і тепер мають пройти усі належні огляди.

23 березня 2015, 16:52

В суботу на ярмарку продавали цукор по 475 гривень за мішок

Відтепер щосуботи у Полтаві можна купити якісні продукти безпосередньо від виробника. Ціни на товар – на порядок нижчі, ніж в магазинах та в оптовиків. Продукти пропонують фермери на суботніх ярмарках, які відновили за сприяння обласної влади. Ціни порівнювала наша знімальна група.

23 березня 2015, 16:54