Архів новин за 20.03.2015

Завершується четвертий тиждень Великого посту

Завершується четвертий тиждень Великого посту. До Великодня залишається іще три. Православні готуються до Воскресіння, очищують душу постом, молитвою та у церковних таїнствах. В усіх храмах проходять загальні соборування.

20 березня 2015, 17:32

22 березня у світі відзначають День води

22 березня у світі відзначають День води, щорічне проведення якого Організація Об'єднаних націй ініціювала ще у 1993 році. А пізніше прийняла декларацію тисячоліття, згідно з якою розробили прогаму дій. Її мета – забезпечити усіх землян чистою питною водою. Напередодні цієї дати на комунальному підприємстві «Полтававодоканал» організували вже традиційне свято для малечі.

20 березня 2015, 17:33

21 березня – Міжнародний день людини із синдромом Дауна

21 березня – Міжнародний день людини із синдромом Дауна. Англійський лікар Джон Даун вперше визначив, що у таких людей генна патологія у хромосомах 21-ї пари. Вони представлені трьома копіями замість нормальних двох. Саме номер пари – двадцять одна – і кількість хромосом – три – визначили вибір дати. Це не хвороба, а синдром, кажуть лікарі. Серед таких людей зустрічаються художники, спортсмени та актори. Є такі і в Полтаві. 

20 березня 2015, 17:35

У Палаці дитячої і юнацької творчості нагороджували полтавців, які виховуються у багатодітних родинах

«Сузір'я талантів багатодітної родини» – назва міського конкурсу, який пройшов у Палаці дитячої і юнацької творчості. На ньому діти демонстрували здібності у номінаціях «Вокальне мистецтво», «Музичне виконання», «Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво», «Хореографія». З юними талантами та їхніми батьками спілкувалися наші кореспонденти.  

20 березня 2015, 17:36

Полтавські правоохоронці викрили підпільний цех із виробництва лікеро-горілчаного фальсифікату

Полтавські правоохоронці викрили підпільний цех із виробництва лікеро-горілчаного фальсифікату. Понад 150 літрів цієї готової продукції могли вже найближчим часом надійти у продаж. На такому незаконному бізнесі наживалися троє полтавців.

20 березня 2015, 17:38

З початку цього року іспектори ДАІ Полтави виявили майже півсотні водіїв автобусів, які порушують ПДР

З початку цього року іспектори ДАІ Полтави виявили майже півсотні водіїв автобусів, які порушують Правила дорожнього руху. Найчастіше – це відхилення від встановленого маршруту та порушення правил проїзду пішохідних переходів. Втім, були і несправні транспортні засоби. Якими приладами перевіряють готовність автобусів до перевезення пасажирів – бачила Юлія Іващенко.

20 березня 2015, 17:39

У Полтаву привезли нові інструменти, щоб боротись з корупціонерами

У Полтаву привезли нові інструменти, щоб боротись з корупціонерами. Їх показували та розповідали методику застосування таких важелів на практиці громадським активістам. Який народний рух в Україні закликає простих громадян контролювати чиновників і що для цього використовувати – дивіться далі.

20 березня 2015, 17:41

В обласній раді розподіляли субвенції на часткове фінансування ДЮСШ

На засіданні комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму йшлося про розподіл субвенції з державного бюджету на часткове фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл. На ці потреби область отримала 2 мільйона 944 тисячі грн.

20 березня 2015, 17:42

Створення належних умов для розвитку бізнесу – один із пріоритетів роботи органів державної влади

Створення належних умов для розвитку бізнесу – один із пріоритетів роботи органів державної влади. Саме тому, аби активізувати діяльність підприємців, в області у травні 2013 року прийняли комплексну програму розвитку малого підприємництва. Про підсумки реалізації останньої йшлося на засіданні комісії обласної ради з питань промислової політики, підприємництва та інвестицій. 

20 березня 2015, 17:44

На оздоровлення та відпочинок дітей Полтавщини цього року виділять майже 47 мільйонів гривень

На оздоровлення та відпочинок дітей Полтавщини цього року виділять майже 47 мільйонів гривень. Про це повідомила начальник відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської облдержадміністрації Наталія Шкоденко. Представники обласного розширеного штабу з організації оздоровлення дітей обговорили як фінансування, так і категорії неповнолітніх, яких необхідно оздоровити.

20 березня 2015, 17:45