Архів новин за 19.03.2015

Завтра полтавці зможуть побачити сонячне затемнення

Завтра полтавці зможуть побачити сонячне затемнення. Для нас воно буде частковим, а для жителів Північної Атлантики – повним. Найактивніша фаза цього природного явища припаде на 12 годину. Тоді українці зможуть побачити, як Місяць наполовину закриє Сонце. 

19 березня 2015, 17:17

У Полтаві сьогодні пройшло міське свято птахів

В педагогічному університеті сьогодні не бракувало годівничок, шпаківень та малюнків птахів. Там провели дитяче свято. Юні орнітологи з усіх шкіл міста зібралися, аби позмагатися – хто більше знає, любить та опікується птахами.

19 березня 2015, 17:18

Більше 37 тисяч гривень зібрав «Марафон добра» у Полтаві

Більше 37 тисяч гривень зібрав «Марафон добра» у Полтаві. До участі в ньому долучилися дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади. Педагоги та діти поставили перед собою благодійну мету – допомогти сім'ям загиблих бійців АТО. Приєднався до цієї акції й Полтавський міський голова. До скриньки для благодійних внесків Олександр Мамай пожертвував 5 тисяч гривень.

19 березня 2015, 17:20

Вони – бухгалтери, які знімаються в кіно, пишуть есе, вишивають, гаптують і малюють

Вони – бухгалтери, які знімаються в кіно, пишуть есе, вишивають, гаптують і малюють. Це попри те, що відмінно навчаються. Таких фахівців 45 років готують у Полтавському університеті економіки і торгівлі. І вже випустили 14 тисяч. Нині з 10 по 19 березня у вузі проходять Дні кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, де у всій красі можна побачити майбутніх профі.

19 березня 2015, 17:21

Головний МНС-ник області просить не викликати фахівців, щоб зняти з дерев котів

Головний рятувальник області закликає не зловживати допомогою надзвичайників і не викликати фахівців, щоб зняти з дерев котів. Про питання оперативності та діяльність Держслужби з надзвичайних ситуацій з початку року говорили на традиційному засіданні прес-клубу. 

19 березня 2015, 17:23

В обласній раді розглянули регіональну програму «Територіальна оборона»

На спільному засіданні комісій обласної ради з питань бюджету, управління майном, забезпечення законності і правопорядку розподіляли кошти регіональної програми «Територіальна оборона», на реалізацію заходів якої передбачено 7 млн.грн.

19 березня 2015, 17:25

Генеральне прибирання розпочато

Генеральне прибирання розпочато. Комунальникам узялися допомагати студенти. Склавшись на пакети та рукавички, вони вийшли у найбільш забруднені точки Полтави. Тим, що зібрали, кажуть, були шоковані.

19 березня 2015, 17:26

Понад 20 важливих питань сьогодні розглянули на засіданні МВК Полтавської міської ради

Понад 20 важливих для життя міста питань сьогодні розглянули на засіданні виконавчого комітету Полтавської міської ради. Частина з них стосувалася підтримки малозахищених верств населення, зокрема, виділення матеріальної допомоги матерям-героїням, жінкам, які виховують прийомних дітей, та створили дитячі будинки сімейного типу. Більше про це – у наступному сюжеті.

19 березня 2015, 17:27

Литовці навчатимуть полтавських медиків здійснювати реабілітацію учасників АТО за європейськими стандартами

Полтавських медиків навчатимуть здійснювати реабілітацію учасників АТО та членів їх родин за європейськими стандартами. За цю справу у рамках відповідного проекту візьмуться литовські фахівці. Обговорити деталі його реалізації із полтавськими колегами до нашого міста прибув радник Міністра охорони здоров’я Литви Арвідас Скорупкас.

19 березня 2015, 17:31

Полтавська делегація повернулася із Черкас, де відвідала місцеве підприємство теплового господарства

Полтавська делегація повернулася із Черкас, де відвідала місцеве підприємство теплового господарства. У сусідній області представники громадськості та депутати ознайомилися із досвідом впровадження проекту ЄБРР із модернізації системи теплопостачання. Інформацію про цю поїздку вони надали на спільному засіданні постійних комісій обласної ради. Які ще питання внесли до порядку денного цього зібрання, знають наші кореспонденти.

19 березня 2015, 18:18