Архів новин за 18.03.2015

Більше 20 робіт презентувала на виставці вишивальниця Надія Вакуленко

Більше 20 робіт презентувала на виставці у літературно-меморіальному музеї Панаса Мирного вишивальниця Надія Вакуленко. Цим різновидом народної творчості вона професійно займається вже більше 30 років, проте працювати голкою починала ще у дитинстві. Про те, як зі звичайного захоплення вишивка перетворилася на справу всього її життя, майстриня розповіла нашим журналістам.

18 березня 2015, 17:21

У Полтаві в слідчому ізоляторі дітям роздавали подарунки

У Полтаві в слідчому ізоляторі дітям роздавали подарунки. Їх привезли із Сполучених Штатів Америки. Індивідуальні презенти власноруч укомплектовували та пакували також діти разом з батьками. Хто отримував подарунки – дивіться далі.

18 березня 2015, 17:22

Полтавська лікар може виграти 5 тисяч євро і лікувати за них дітей

Полтавський лікар виграла всеукраїнський конкурс і зараз просить підтримати її, щоб здобути перемогу серед семи європейських країн. Завідуюча дитячим відділенням Полтавської психіатричної лікарні мріє лікувати дітей у сенсорній та зоологічній кімнатах і в зимовому саду. Такі методики дають вражаючі результати, говорить медик. А кошти на це  можна здобути, якщо отримати перше місце в інтернет-голосуванні. 

18 березня 2015, 17:23

В аграрній академії обговорювали стандарти публічної агрополітики регіону

У Полтавській державній аграрній академії обговорювали стандарти публічної агрополітики регіону. На базі навчального закладу стартував дводенний семінар для представників громадських організацій, які захищають інтереси сільських мешканців. Його актуальність назріла у світлі того, що нині до розробки аграрної політики держави все ширше стали залучати громаду.

18 березня 2015, 17:24

У Полтаві обрали новий склад та керівництво Громадської ради при Гол.управлінні Державної фіскальної служби

Сьогодні у Полтаві обрали новий склад та керівництво Громадської ради при Головному управлінні Державної фіскальної служби у Полтавській області. Дорадчий орган при податковій існував і раніше, просто зараз, у зв'язку із реформуванням, відбулося його переформатування. Головне завдання громадської ради – сприяти, щоб думку платників податків почули і врахували під час реалізації державної політики.

18 березня 2015, 17:25

Полтавці розпочали роботу над новою Програмою охорони довкілля

Нині полтавці вже розпочали роботу над новою Програмою охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки. Обласні депутати незабаром мають прийняти новий екокурс, що виконуватимуть на Полтавщині з 2016 по 2020 роки. А сам план дій з робробки регіональної Програми обговорювали під час засідання постійної комісії обласної ради у середу.

18 березня 2015, 17:27

Здавна з настанням весни українці збираються разом і влаштовують толоку

Здавна з настанням весни українці збираються разом і влаштовують толоку: наводять порядок у дворах та оселях. На допомогу приходять усі: сусіди, родичі та товариші. З ініціативою відродження українських традицій виступила Відкрита громадська платформа «Нова Полтава», і знайшла підтримку не тільки серед жителів міста та громадських організацій, але й комунальних служб, які долучилися до заклику «новополтавців». Частково прибирання вже відбувається, але генеральна Толока відбудеться в квітні. 

18 березня 2015, 17:28

Про резонансні кримінальні провадження перед пресою відзвітував прокурор області Ян Стрелюк

Про резонансні кримінальні провадження перед пресою відзвітував і прокурор Полтавської області Ян Стрелюк. Говорилося про вбивсто кременчуцького мера, людей, які зловживають службовим становищем, та про ДТП під Полтавою, у якому загинуло 9 чоловік.

18 березня 2015, 17:29

Шахраї знайшли нові способи, як обібрати полтавців до нитки

У порівнянні з минулим роком кількість шахрайств на Полтавщині зросла майже вдвічі. За 2 місяці вже зареєстровано понад 350 кримінальних проваджень. Серед них – багато фактів обману з використанням реквізитів платіжних карток та телефонних шахрайств. Злочинці все частіше використовують інтернет-ресурси, щоб обібрати полтавців. Більше про це – у наступному сюжеті. 

18 березня 2015, 17:31