Архів новин за 17.03.2015

У Полтаві презентували книгу «Дерев'яна монументальна архітектура Лівобережної України»

У Полтаві презентували книгу «Дерев'яна монументальна архітектура Лівобережної України». Це друга спроба видати рукопис відомого українського мистецтвознавця СтефАна Таранушенка. До цієї книги увійшли фотографії, світлини, опис релігійних споруд, що розташовувалися на території колишньої Полтавської губернії.

17 березня 2015, 17:20

Вік – не перешкода, аби здійснювати свої мрії і... танцювати

Вік – не перешкода, аби здійснювати свої мрії і... танцювати. У Полтаві ветерани відроджують Народний ансамбль танцю «Світанок». По кілька разів на тиждень такі ж запальні і з гарним настроєм жінки та чоловіки показують неабияку форму у танцювальному залі. А ще вони пропагують фольклор Полтавщини, бо, говорять, ветеранських хорів багато, а танців в Україні – одиниці. Про тих, кому за 60, і тих, у кого танець в крові, у матеріалі Інни Безуглої.

17 березня 2015, 17:21

Представники учнівського самоврядування Полтавщини сьогодні обирали голову обласної ради старшокласників

Представники учнівського самоврядування Полтавщини сьогодні обирали голову обласної ради старшокласників. Які завдання органу та хто із 9-ти претендентів на цю посаду очолюватиме його упродовж наступних 2-х років – в нашому наступному сюжеті.

17 березня 2015, 17:23

Щороку у середині березня у світі відзначають День захисту прав споживачів

Щороку у середині березня у світі відзначають День захисту прав споживачів. До цієї дати вже традиційно у Полтавському університеті економіки і торгівлі влаштовують низку заходів. Цього разу тут відбулося засідання круглого столу, присвяченого актуальним проблемам захисту прав споживачів, підбили підсумки конкурсу учнівських робіт, а також своїми знаннями з приводу якості продуктів харчування зі студентами та школярами поділився відомий український журналіст та телеведучий Костянтин Грубич.

17 березня 2015, 17:24

Несподівану допомогу у вівторок отримала школа-інтернат №2 міста Полтави

Несподівану допомогу у вівторок отримала школа-інтернат №2 міста Полтави. Вірменська діаспора вирішила подарувати учням нові меблі. Що і для кого закупили благодійники, бачили наші кореспонденти.

17 березня 2015, 17:25

Кожному бійцю із Полтави – по НАТОвській аптечці

Над тим, щоб у кожного мобілізованого із Полтави була якісна сучасна аптечка, працюють волонтери. Вони кажуть: надшвидке кровоспинне і сучасний джгут необхідні на передовій, бо більшість наших гине від втрати крові. Олена Ляшенко – далі.

17 березня 2015, 17:27

Вже незабаром на Полтавщину повернеться більше 1300 мобілізованих рік тому бійців

Вже незабаром на Полтавщину повернеться більше 1300 мобілізованих рік тому бійців. Щоб створити їм комфортні умови проживання на мирній землі, різнопрофільні спеціалісти об'єднали свої зусилля. Про те, як відбуватиметься адаптація демобілізованих, говорили сьогодні керівники області разом з представниками районів Полтавщини.

17 березня 2015, 17:29

У 2015 році у Полтаві планують капітально відремонтувати покрівлі на понад 70-ти житлових будинках

У 2015 році у Полтаві планують капітально відремонтувати покрівлі на понад 70-ти житлових будинках. На це вже спрямували 12 мільйонів грн. Тож над квартирами багатьох полтавців, можливо, більше не протікатиме дах, головне – щоб ремонт був якісним. Приміром, у багатоповерхівці по вулиці Великотирнівській, 35/1 покрівлю відреконструювали нещодавно – 5 років тому, але вона знову потребує робочих рук. 

17 березня 2015, 17:31