Архів новин за 16.03.2015

Полтавські діти досліджують печери Карпат

Полтавські діти досліджують печери Карпат. А керівник одного із гуртків спелеології була у складі експедиції, яка у 2001 встановила світовий рекорд і знайшла продовження найглибшої печери світу – Вороняче, що на Кавказі. Як тренуються дослідники печер – бачила Олена Ляшенко. 

16 березня 2015, 18:35

У Полтаві визначали найактивнішу родину

У Полтаві визначали найактивнішу родину. У місті відбулися традиційні змагання «Тато, Мама, Я – спортивна сім'я». Участь у них взяли більше 20 дітей, які разом зі своїми батьками долали різноманітні перешкоди. Спостерігала за перебігом змагань наша знімальна група. 

16 березня 2015, 18:46

У Велику поминальну суботу полтавці вшановували пам'ять правоохоронців

У Велику поминальну суботу полтавці вшановували пам'ять правоохоронців, які загинули під час виконання своїх службових обов'язків. Панахиду влаштували у капличці поблизу обласного управління міліції.

16 березня 2015, 18:54

У Полтаві 9-річна дівчинка допомагала батькам збувати наркотики

У Полтаві 9-річна дівчинка допомагала батькам збувати наркотики. Дорослі ховали медичні шприци із забороненими речовинами в одяг дитини, яка потім виносила їх потенційним покупцям. Подробиці – далі у випуску.

16 березня 2015, 18:56

З квітня працюючі пенсіонери отримуватимуть на 15% менше виплат, ніж отримують зараз

З квітня працюючі пенсіонери отримуватимуть на 15% менше виплат, ніж отримують зараз. Таке нововведення трактує закон, прийнятий депутатами 12 березня. Згідно з документом, зміни торкнуться також пільгових пенсій і пенсій за вислугою років. Про ці та інші нововведення розповів начальник Пенсійного фонду Полтавщини Валерій Руденко на брифінгу.

16 березня 2015, 18:57

У полтавській квартирі вибухнула граната: за життя двох братів боряться медики

Надзвичайна подія трапилася минулими вихідними і в Полтаві. У суботу в житловому будинку вибухнула граната. Двоє братів, які перебували у цей час в кімнаті, отримали серйозні пошкодження. Молодшому відірвало кисть руки.

16 березня 2015, 18:59

Під Чутово у понеділок зранку сталася трагічна ДТП: 7 загиблих та 9 скалічених

Поблизу Чутово сьогодні зранку лоб в лоб зіштовхнулася вантажівка з мікроавтобусом. У цій дорожньо-транспортній пригоді загинуло семеро осіб, постраждали ще дев’ять. Такі цифри були станом на 7 годину ранку, коли і сталася аварія. Та протягом дня в лікарні померла ще одна людина. Подробиці – у наступному сюжеті.

16 березня 2015, 19:01