Архів новин за 13.03.2015

Про дитячі сердечка говорили в обласній дитячій поліклініці

Про дитячі сердечка говорили в обласній дитячій поліклініці. Там сьогодні приймали київські спеціалісти із Інституту серця. На прийомі було майже 70 пацієнтів та чи не всі полтавські ЗМІ. Усім кортіло дізнатися, як лікують вади серця у дітей в Україні. 

13 березня 2015, 17:18

У третю неділю березня в Україні відзначають День комунальника

У третю неділю березня в Україні відзначають День комунальника. Напередодні у палаці дозвілля «Листопад» відбулися урочистості для працівників цієї сфери. До свого професійного свята комунальники отримали грошові винагороди, подяки із врученням нагрудних знаків, а також п'ятеро з них стали володарями сертифікатів на квартири.

13 березня 2015, 17:20

Ціна на молочні продукти буде зростати

Ціна на молочні продукти буде зростати. Попри те, що нині різкого здорожчання ще немає, в обласній державній адміністрації стверджують: треба готуватись до збільшення вартості молока. До яких проблем це призведе – говорили у п'ятницю під час засідання в облдержадміністрації з представниками молочних підприємств.

13 березня 2015, 17:21

На площі перед ОДА сьогодні одночасно відбулися 2 мітинги: «за» і «проти» ректора ПолтНТУ Володимира Онищенка

Анонсована напередодні акція за відставку ректора Полтавського техуніверситету Володимира Онищенка сьогодні переросла у подвійний мітинг. Під стінами облдержадміністрації крім активістів, які виступають проти очільника вишу, зібралися і його захисники. Чим закінчилося протистояння – дивіться у наступному сюжеті.

13 березня 2015, 17:23

Жінки, діти та переселенці – в групі ризику хворих на туберкульоз

Нині слід потурбуватися про свій стан дітям, жінкам та переселенцям, які виїхали із зони АТО. Ці люди – в групі ризику щодо захворювання на туберкульоз. Проблеми цієї хвороби сьогодні обговорили на засіданні тематичного «круглого столу». 

13 березня 2015, 17:28

Що робити під час можливого артобстрілу. Поради фахівці

Незалежно від того, чи це акція протесту, або ж просто мирне зібрання, необхідно зберігати спокій. Особливо – у надзвичайних ситуаціях. Одна з можливих – артобстріл. Тут необхідно не панікувати, а тверезо оцінювати ситуацію, яка склалася. Якщо надзвичайна подія застала вас просто неба, необхідно лягати на землю, закривши голову руками. Яких ще порад слід дотримуватися, дізнавалися наші журналісти.

13 березня 2015, 17:34

Полтавці протестують проти незаконної забудови поблизу Кадетського корпусу

У Полтаві зведення багатоповерхівки поблизу Кадетського корпусу провокує конфлікти між захисниками історичної пам'ятки, яких підтримують мешканці прилеглих будинків, та забудовником. Полтавці доводять свою правоту у суді. Проте, не чекаючи рішення цієї інстанції, на майданчику триває будівництво.

13 березня 2015, 17:36

У квітні Полтава долучиться до наймасштабнішого прибирання країни

У квітні Полтава долучиться до наймасштабнішого прибирання країни. П'ята, ювілейна акція «Зробимо Україну чистою», за словами організаторів, об'єднає кілька десятків тисяч волонтерів. Спрямована вона буде на наведення чистоти у зонах відпочинку, прибирання сміття, висадження дерев.

13 березня 2015, 17:46