Архів новин за 11.03.2015

У Полтаві відкрилася виставка вишивки Ніни Іпатій

У Полтаві відкрилася виставка вишивки Ніни Іпатій. Заслужений майстер народної творчості у літературно-меморіальному музеї Володимира Короленка презентувала жіночі та чоловічі сорочки, виконані у різних техніках. Секретами створення своїх робіт мисткиня поділилася і з нашими журналістами.

11 березня 2015, 17:10

До старшокласників 4-ї школи сьогодні завітали представники БО «Світло надії»

До старшокласників 4-ї школи сьогодні завітали представники благодійної організації «Світло надії». У рамках місячника боротьби з туберкульозом фахівці розповіли учням про симптоми та форми цього захворювання, а ще про те, як можна вберегти себе від недуги.

11 березня 2015, 17:12

Плюсова температура, яка тримається майже місяць, не лякає рибалок

Плюсова температура, яка тримається майже місяць, не лякає рибалок. Крига скресла, а чоловіки продовжують сидіти із вудками. За тиждень у Полтаві мало не втопилося двоє. «Народилися в сорочці» – кажуть рятувальники. Відчайдух вдалося швидко витягти. 

11 березня 2015, 17:14

У звичайному мікроавтобусі «Мерседес Спрінтер» 39-річний мешканець Київської області перевозив зброю

У звичайному мікроавтобусі «Мерседес Спрінтер» 39-річний мешканець Київської області перевозив зброю. Виявили її працівники взводу ДПС на посту ДАІ «Чутово». Наразі водій та автомобіль з вантажем проходять перевірку. Подробиці події – далі у випуску.

11 березня 2015, 17:15

Погоня за водієм-порушником закінчилася двома смертями

Погоня за водієм-порушником закінчилася двома смертями. Вчора у дорожньо-транспортній пригоді загинув інспектор ДПС та громадський активіст. Чоловіки спільно несли службу на блок-посту «Копили». В результаті переслідування сталася жахлива аварія.

11 березня 2015, 17:16

Полтавські лікарні отримають обладнання від Червоного Хреста Китаю та Німеччини

Полтавські лікарні отримають обладнання від Червоного Хреста Китаю та Німеччини. Гуманітарна допомога надійшла у вигляді медичної техніки та засобів реабілітації. Всього – на суму понад 3 мільйона гривень. Що і для кого надіслали з-за кордону для підтримки українців – дивіться далі.

11 березня 2015, 17:17

У Полтаві презентували новий добровольчий батальйон

У Полтаві презентували новий добровольчий батальйон. Його назва – «Батальйон ОУН», чоловіки від нього уже 8 місяців як воюють, проте офіційного статусу окремого підрозділу Збройних сил України «оунівці» набули лише недавно.

11 березня 2015, 17:36

Якщо влада не схаменеться – на ліхтарях незабаром висітимуть голови корупціонерів

Якщо влада не схаменеться – на ліхтарях незабаром висітимуть голови корупціонерів. Так вважають у Радикальній партії Олега Ляшка. Керівництво України не розкуркулює олігархів, а міжнародні кредити так само проїдаються чиновниками. І це розриває державу зсередини не менше, ніж війна. Як боротися з українськими мародерами і чим підняти вітчизняну економіку – під час візиту до Полтави розповіли у середу народні депутати від Радикальної партії Олега Ляшка – перший заступник парламентського комітету з правоохоронної діяльності Ігор Мосійчук та секретар комітету з правової політики і правосуддя Андрій Лозовий.

11 березня 2015, 18:08