Архів новин за 10.03.2015

У Полтаві набирає популярності сальса-рух

У Полтаві набирає популярності сальса-рух. Близько півроку тому у місті з'явився клуб, де усіх охочих навчають азам цього латиноамериканського танцю. Чи легко його опанувати та яких успіхів за цей час вже встигли досягти танцівники-новачки, на прес-конференції журналістам розповіли засновники клубу.

10 березня 2015, 17:12

Міжнародний жіночий день у Полтаві зустрічали не лише творчо, а й спортивно

Міжнародний жіночий день у Полтаві зустрічали не лише творчо, а й спортивно. У дружньому футбольному двобої на майданчику зійшлися команда «Полтавських спортивних журналістів» та десятиразові чемпіонки країни футзалістки з «Ніки-ПНПУ». Кілька разів подібне протистояння закінчувалося перемогою акул пера. Чи вдалося цього разу представницям прекрасної статі взяти реванш у журналістів – дивіться далі.

10 березня 2015, 17:13

До Полтави спільно із секстетом «Голос вогню» приїхав дует DUOZIKR

Тетяна активно слідкує за творчістю гурту DUOZIKR вже більше 2-х років. Тож взяла чоловіка, друзів і приїхала на їх концерт «Місце сили» у Полтаві із Одеси.

10 березня 2015, 17:14

Виставкою молодої художниці Марії Архангельської у Полтаві відкрилася галерея сучасного мистецтва «Jump»

Розвивати напрямок сучасного мистецтва у Полтаві відтепер будуть на новому творчому майданчику. Молодих та амбітних художників об'єднуватиме на своїй площі щойно відкрита галерея «Jump».

10 березня 2015, 17:17

Епатажний проект вартістю 1 мільйон євро – у Полтаві

Епатажний проект вартістю 1 мільйон євро – у Полтаві. До 8 березня його привіз Ігор Калінаускас – всесвітньо відомий автор сучасної роботи «Тайна вечеря». У Галереї мистецтв він представив незвичну виставку картин і дав концерт у театрі імені Гоголя. АРТ-терапію у різних епостасях від живописця, психолога, автора більш ніж 16 книг та 22 музичних альбомів отримали наші кореспонденти.

10 березня 2015, 17:19

Запропонував хабара інспектору ДАІ – заплати 8,5 тисяч гривень

Дав хабар інспектору ДАІ – готуйся заплатити від 8,5 тисяч штрафу, або ж понести кримінальну відповідальність. Працівники Державтоінспекції фіксують такі факти неправомірної вигоди, яку пропонують водії, щоб уникнути адміністративної відповідальності. Лише цього року зареєстровано близько 10 випадків. Скільки ж інспекторів останніми роками пристало на пропозиції водів-спокусників, досліджували наші кореспонденти.

10 березня 2015, 17:21

Вперше в Україні прийнято рішення дати можливість людям, які повертаються із АТО, пройти реабілітацію

Вперше в Україні прийнято рішення дати можливість людям, які повертаються із АТО, пройти реабілітацію. Його ухвалили на 27 позачерговій сесії Полтавської обласної ради. Там же збільшили видатки на тероборону, і ще один територіальний пункт зробили містом обласного значення та дали змогу державній компанії видобувати газ. Із подробицями – Олена Ляшенко.

10 березня 2015, 17:22

Ці мами заслужили пам'ятник при житті, вважають вони самі

Ці мами заслужили пам'ятник при житті, вважають вони самі. Жінки, які виховують діток-інвалідів, не просто не склали рук, а згуртувалися і намагаються допомогти іншим. Асоціація, створена ними, днями відзначила 20 років.

10 березня 2015, 17:27