Архів новин за березень 2015 року

Допомогу співробітникам міліції, які несли службу на Сході України, надають їхні колеги

Допомогу співробітникам міліції, які несли службу на Сході України, надають їхні колеги. Зокрема шістьом правоохоронцям, які під час обстрілу терористами колони українських бійців, що відходили з Дебальцевого, отримали поранення. Нині вони проходять курс лікування у медичних закладах, відновлюються вдома. Своїх колег, які зазнали поранень, виконуючи свій професійний обов'язок, відвідав новий керівник обласної міліції Олег Бех. 

2 березня 2015, 17:23

Навіть дріб'язкові гроші можуть допомогти українським військовим

Навіть дріб'язкові гроші можуть допомогти українським військовим. Цю думку взяли на озброєння ініціатори акції «Копійка – життя збереже». Щовихідних у торгових центрах міста вони збирають монети різного номіналу на підтримку бійців АТО. За перші три тижні роботи волонтерів до їхніх скарбничок вже потрапило близько 2 тисяч гривень. 

2 березня 2015, 17:25

До 2020 року в Полтавській області поліпшуватимуть соціальне становище ромського населення

До 2020 року в Полтавській області поліпшуватимуть соціальне становище ромського населення. Про це під час засідання «круглого столу» говорили в обласній державній адміністрації представники громадського об'єднання нацменшини. Два роки тому в Україні почала діяти відповідна стратегія за підтримки іноземних організацій. Які проблеми полтавські роми називають зараз найголовнішими і що вдається покращити їм у своєму житті – дивіться далі.

2 березня 2015, 17:26

У Полтаві продовжують дискутувати з приводу майбутнього пам'ятника, присвяченого Революції Гідності

У Полтаві продовжують дискутувати з приводу майбутнього пам'ятника, присвяченого Революції Гідності. Сумнівів, що він має бути у місті, – не виникає, а от його образ та монументальне втілення викликає чимало запитань у членів журі. На черговому засіданні конкурсної комісії побувала наша знімальна група.

2 березня 2015, 17:27

В обласній раді знову піднімали тему ліквідації Макухівського сміттєзвалища

Про виконання обласної Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2012-18 роки говорили на засіданні комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства. Членів комісії непокоїть стан Макухівського сміттєзвалища, а саме – його вплив на екологію, зокрема, грунтові води. 

2 березня 2015, 17:28

В Полтаві грабують квартири

В Полтаві грабують квартири. Злодії віджимають пластикові вікна та відмикають замки, здебільшого – турецького виробництва. Про це, зокрема, йшлося на координаційній нараді у прокуратурі Київського району. Які завдання поставив прокурор Олег Плескач правоохоронцям – в нашому наступному матеріалі.

2 березня 2015, 17:32

Члени автомобільного клубу на добровільних засадах патрулюють нічну Полтаву

Майже двадцять ентузіастів автомобільного клубу Полтави об’єдналися, аби вночі патрулювати вулиці міста. Вони їздять околицями та пішки «прочісують» двори. А все тому, що зросли крадіжки: в автомобілях б'ють стекла, виймають акумулятори, зливають бензин. Марина Молька – далі.

2 березня 2015, 17:33

Найближча транспортна перспектива у Полтаві – проїзд по 5 грн.

Проїзд у Полтаві – по 5 гривень. Таке подорожчання не відкидає міський голова Олександр Мамай. Минулої п'ятниці мер вже зустрічався з перевізниками з цього питання, а журналістам пообіцяв шукати «золоту середину» у вирішенні проблеми. Розповів міський голова про те, що альтернативні тролейбуси в Полтаві вже їздять переповнені. Нині чиновник обіцяє на 4 мільйона капітально відремонтувати 10 тролейбусів і ще стільки ж купити нових на 30 мільйонів гривень.

2 березня 2015, 17:34

У березні між полтавцями розділять понад 2 мільйона гривень

У березні між полтавцями розділять понад 2 мільйона гривень. Така виплата запланована не всім: по 600 гривень отримають три з половиною тисячі жителів міста. Кому дістануться ці кошти, а також про те, яку ще фінансову підтримку розподілили на засіданні міськвиконкому цього понеділка, – у сюжеті Інни Безуглої. 

2 березня 2015, 17:35

Квіткову культуру полтавців флористи взялися підвищувати... майстер-класами

Культура дарування квітів і прикрашання ними осель не поширені серед полтавців. На це у перші дні весни нарікають флористи. Тому вирішили провести майстер-клас і розповісти молоді про історію ікебани. Що флористика може змінити у житті полтавців – дивіться далі.

3 березня 2015, 16:52