Архів новин за 6.02.2015

В Галереї мистецтв відкрилася виставка кращих фотографій кращих фотографів країни, зроблених у 2014-му

Усе, чим жила Україна у 2014 році, і те, на що сподівається, умістилося у виставковій залі Полтавської галереї мистецтв. Там розгорнулася нова виставка – кращих фотографій кращих фотографів країни. Кривавий майдан, буремний Схід, діти і зброя, любов і війна, життя, як воно є – у фотолітописі на виставці.

6 лютого 2015, 17:22

У Полтаві стартував 24-ий обласний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

У Полтаві стартував 24-ий обласний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук. Протягом трьох днів школярі з усіх куточків Полтавщини демонструватимуть власні наукові пошуки у різних галузях знань. Урочисту церемонію відкриття конкурсу-захисту влаштували у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка.

6 лютого 2015, 17:24

В обласній бібліотеці почали влаштовувати зустрічі для переселенців

В області реалізують програму відновлення життя, адаптації та інтеграції людей, тимчасово переміщених зі Сходу України, до умов громад, у яких вони зараз проживають. Цим, зокрема, займається обласна громадська організація «Твій світ». Фахівці останньої допомагають переселенцям адаптуватися та самоорганізуватися. З жителями Донеччини і Луганщини, які нині мешкають на Полтавщині, спілкувались в обласній бібліотеці імені Котляревського.

6 лютого 2015, 17:25

До облради надходить чимало скарг на роботу Головного управління Держземагентства

До обласної ради надходить чимало скарг на роботу Головного управління Держземагентства у Полтавській області. Люди інформують про випадки безпідставної відмови структури в укладанні договорів оренди земель сільськогосподарського призначення, які знаходяться за межами населених пунктів. Про це, а також непрозору роботу благодійних організацій, які працюють при закладах охорони здоров'я, голова обласної ради Петро Ворона розповів журналістам на прес-конференції.

6 лютого 2015, 17:27

Мобілізовані і добровольці готуються до відправлення у «гарячі» точки країни

Мобілізовані і добровольці готуються до відправлення у «гарячі» точки країни. Це чоловіки віком від 20 до 60 років, переважно, із південних і північних регіонів проходять фахову підготовку у Полтаві, на базі 179-го навчально-тренувального центру військ зв’язку. Тренуються по 10 годин на день, зокрема, і на полігоні у Вакуленцях.

6 лютого 2015, 17:30

В полтавських бомбосховищах нині проживають безхатченки

На території міста - понад 90 захисних споруд цивільного захисту. З них лише половина готові чи обмежено готові до використання за призначенням. За інформацією профільних служб, перечекати лихо у них зможе лише близько десятої частини населення Полтави. Іншим радять пристосовувати свої підвали. Люди кажуть: і раді б це зробити, але часто у їхніх підвалах живуть безхатченки. Про одне з таких укриттів - у сюжеті Юлії Іващенко.

6 лютого 2015, 17:32

Полтава стане найкомфортнішим містом для життя в Україні

Полтава наразі – не найкомфортніше місто для життя в Україні. У 2014 році таким визнано Вінницю. А все завдяки тому, що на місцевому рівні  запроваджені унікальні форми роботи тамтешньої влади. Які саме – дізнавалася Відкрита громадська платформа «Нова Полтава».

6 лютого 2015, 18:55