Архів новин за 5.02.2015

Навчалися, граючись, в обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара, учні 34 полтавської школи

Навчалися, граючись, в обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара, учні 34 полтавської школи. Там був квест для восьми- та дев'ятикласників. Вони бігали бібліотекою, змагалися у логіці, творчості та обізнаності із постаттю письменника. Як це було – бачили Олена Ляшенко та Сергій Сепітий.

5 лютого 2015, 17:47

Студія «Місто» направила черговий гуманітарний конвой для вразливих верств населення

Полтавська телевізійна «Студія «Місто» направила черговий гуманітарний конвой для вразливих верств населення. Нічого надзвичайного – просто зібрали одяг та взуття, в яких вже не ходимо. Зате декому вони виявилися дуже потрібними.

5 лютого 2015, 17:52

На Полтавщині формується волонтерський реєстр

Критичні ситуації мають і свої плюси – вони згуртовують та оптимізують людей. В Україні активізувалося волонтерство, на Полтавщині воно вилилося у громадський рух «Баррі», символом якого став легендарний сенбернар, який у Швейцарських Альпах врятував десятки людей. У нас не тільки волонтерів навчають, а й навчають їх навчати – при станції екстренної медичної допомоги. А ще – формують електронну базу людей, які готові будь-якої миті прийти на допомогу. 

5 лютого 2015, 17:55

В обласній раді вирішували, як забезпечити дітей 1-4 класів шкільними сніданками і обідами

Згідно з новою редакцією Закону «Про освіту», організація та відповідальність за харчування у навчальних закладах державної та комунальної форм власності покладається на місцеві органи виконавчої влади, місцевого самоврядування та центральні органи виконавчої влади, яким підпорядковані навчальні заклади. Оскільки коштів на харчування учнів 1-4 класів у держави бракує, як забезпечити їх шкільними сніданками та обідами, – з'ясовували у Полтавській обласній раді.

5 лютого 2015, 17:57

Діти із шкіл Полтавського району познайомилися з бійцям батальйону «Полтава»

Діти із шкіл Полтавського району познайомилися з бійцям батальйону «Полтава». Для школярів міліціонери підготували тематичний фільм про виконання правоохоронцями Полтавщини службових обов’язків у зоні проведення антитерористичної операції.

5 лютого 2015, 17:59

Підпадаєте під мобілізацію - дізнайтеся свої права та соціальні гарантії

За військовослужбовцями, призваними під час мобілізації, гарантовано зберігається місце роботи, посада та середній заробіток на підприємстві. Одночасно вони отримують і грошове забезпечення як військовослужбовці. Які ще права та соціальні гарантії мають українські призовники – дивіться у наступному сюжеті.

5 лютого 2015, 18:01

Нелегальна зброя «гуляє» серед людей

Нелегальна зброя «гуляє» серед людей. Про це говорять правоохоронці та правозахисники. Міліція звертається із проханням здати її та зареєструвати офіційно. А психіатри кажуть: у часи, коли градус напруженості зашкалює та рівень схильності людей до афекту надвисокий, можна чекати чого хочеш. 

5 лютого 2015, 18:02