Архів новин за 4.02.2015

У Полтаві з'явилася ще одна меморіальна дошка нашому видатному земляку

У Полтаві з'явилася ще одна меморіальна дошка нашому видатному земляку. З нагоди 150-річчя від Дня народження у місті вшанували пам'ять відомого українського поета Володимира Самійленка. Відповідний пам'ятний знак у середу встановили на будівлі школи, де розташовувалася чоловіча гімназія, у якій колись навчався митець.

4 лютого 2015, 16:24

Вирішив продати машину, а в результаті залишився без автомобіля та грошей

Вирішив продати машину, а в результаті залишився без автомобіля та грошей. Така історія трапилася з мешканцем Шишацького району. Проте у цю справу вчасно втрутилися правоохоронці і відшукали кривдників. Подробиці події – у матеріалі наших кореспондентів.

4 лютого 2015, 16:26

4 лютого 1906 року у криміналістиці почали використовувати відбитки пальців

День 4 лютого увійшов в історію як такий, коли вперше у криміналістиці почали використовувати відбитки пальців. У 1906 році департамент поліції Нью-Йорку постановив використовувати дактилоскопію для ідентифікації злочинців. Про те, що малюнок кожної руки унікальний, знали ще у давньому Китаї, вельможі використовували його як печатку. Зараз людською неповторністю у своїх цілях користуються міліціонери.

4 лютого 2015, 16:32

Полтавці не шкодують своєї крові для бійців АТО

Полтавці не шкодують своєї крові для бійців АТО. Щодня до обласної станції переливання крові приходить більше пів сотні людей. Якщо ще рік тому донорів катастрофічно не вистачало, нині проблема вирішується сама по собі. Сьогодні кров здавали студенти. Говорять: кому її віддадуть – пораненим бійцям, чи звичайним пацієнтам лікарень, – не важливо. Головне – врятувати людям життя.

4 лютого 2015, 16:54

Держава забезпечує інвалідів та бійців АТО безкоштовними протезами

Крім волонтерів, бійцям допомагає і держава. Особливо це стосується тих, хто в результаті поранення став інвалідом. Таким чоловікам, згідно із законодавством, країна має надавати безкоштовні протези. Які вироби може запропонувати місцевий протезно-ортопедичний завод – дізнавалися наші кореспонденти.

4 лютого 2015, 17:19

На території 1-ї міської лікарні провалився колектор

Свої мережі модернізує «Полтававодоканал», хоча інколи це стається в екстренному порядку. Так на території першої міської лікарні комунальники ремонтують аварійний колектор. Він – один із 5-ти в місті, що потребує термінового оновлення. Причина – вже звична – газова корозія залізо-бетонних труб.

4 лютого 2015, 17:36

«Теплоенерго» очікує допомогу від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку

«Модернізація системи теплопостачання у м. Полтаві» – таку назву має проект із залучення кредитних коштів на реконструкцію основних об'єктів теплової мережі міста. Очікуваний обсяг фінансових вливань – 24 млн євро. Чому виникла необхідність в отриманні сторонньої допомоги у модернізації цієї системи та коли можна очікувати перші результати від її впровадження, знають наші кореспонденти.

4 лютого 2015, 17:38

У Полтаві продовжують обговорювати діяльність обласних підприємств ЖКГ

У Полтаві продовжують обговорювати діяльність обласних підприємств житлово-комунального господарства. На засіданні відповідної тимчасової контрольної комісії обласної ради у середу громадськість висловлювала свої претензії щодо фінансової звітності останніх. 

4 лютого 2015, 17:40