Архів новин за 3.02.2015

У музеї-садибі імені Володимира Короленка відкрилася виставка книжкової графіки

У музеї-садибі імені Володимира Короленка відкрилася виставка книжкової графіки. Її авторка Ганна Грибан – засновниця та директор Полтавського видавництва «Дивосвіт» – більше тридцяти років займається поліграфією і усе життя – малюванням.

3 лютого 2015, 17:35

3 лютого у світі народилася перша дитина, зачата штучним шляхом

3 лютого, за даними Вікіпедії, у світі народилася перша дитина, зачата штучним шляхом. Сталося це 1984 року у Каліфорнії. Відтоді усе більше пар потребують допомоги лікарів у цій природній справі. За даними Міністерства охорони здоров’я, рівень безпліддя сягає 20%, тобто кожна 5 пара не може мати дітей. Олена Ляшенко – далі.

3 лютого 2015, 17:37

Полтавська художниця продає свої роботи, аби допомогти сім'ям бійців, які загинули в АТО

На Донеччині і Луганщині вже загинуло 57 наших земляків, шестеро з них – мешканці Полтави, і це – не рахуючи добровольців. У багатьох залишились маленькі діти. Саме їм і вирішила допомогти художниця Наталія Сташкевич. Вона влаштувала виставку своїх робіт, кошти від продажу яких віддадуть сім'ям, у яких виховуються діти здебільшого 2010-14-го років народження.

3 лютого 2015, 17:39

Кількість полтавських мільйонерів за минулий рік зросла вдвічі

Кількість полтавських мільйонерів за минулий рік зросла вдвічі. Про це повідомили на прес-конференції у міській Державній податковій інспекції. Всього ж полтавці у 2014 подали майже 4000 декларацій про майновий стан і доходи. 

3 лютого 2015, 17:42

Голова Полтавської облради Петро Ворона проводить лекції для сільських та селищних голів

Голова Полтавської обласної ради Петро Ворона проводить лекції для сільських та селищних голів. Сьогодні в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств та організацій йшлося про децентралізацію влади. Більше про це – у наступному сюжеті.

3 лютого 2015, 18:08

Полтавські правоохоронці випробували сучасні новинки стрілецької зброї

Полтавські правоохоронці випробували сучасні новинки стрілецької зброї. Стріляли на полігоні у Вакуленцях. Кулемети, гвинтівки та інше озброєння згодом відправлять у зону АТО, де його використовуватимуть бійці батальйону «Полтава».

3 лютого 2015, 18:09

Оперативні служби у випадку надзвичайних ситуацій – скільки часу потрібно на збір?

Губернатор Полтавщини дав завдання оперативним службам підготувати техніку та особовий склад, і за годину з'явитися у визначеному місці. Таким чином голова облдержадміністрації перевіряє готовність підрозділів до роботи під час виникнення надзвичайних ситуацій. Чи вчасно зібралася мобільна група – у нашому наступному сюжеті.

3 лютого 2015, 18:10

У мирній Полтаві мешканці будинку по провулку Богдана Хмельницького будь-якої миті можуть опинитися під завалами

Щоб дах, який потребує капітального ремонту, не упав на голову, потрібно відремонтувати його самотужки. Це вже зрозуміли мешканці багатоповерхівки по бульвару Богдана Хмельницького, 22. На плиті перекриття покрівлі з'явилася тріщина, крім цього, вона провисла. Люди бояться, що будь-якої миті дах може впасти їм на голову. Управління житлово-комунального господарства не поспішає з проведенням робіт через брак коштів, немає необхідної суми і в самих мешканців. На горищі дев'ятиповерхівки побували наші кореспонденти. Чи виправдані побоювання жителів, знає Марина Молька.

3 лютого 2015, 18:12