Архів новин за 27.02.2015

У неділю в усьому світі вітатимуть вусатих та смугастих

У неділю в усьому світі вітатимуть вусатих та смугастих. 1 березня – Міжнародний день котів. У багатьох ці тварини асоціюються з домашнім затишком та теплом. Саме таку атмосферу створили полтавські майстри на виставці в обласній бібліотеці, присвяченій цій даті у календарі.

27 лютого 2015, 18:11

Обласний молодіжний центр праці обіцяє допомогти вижити в умовах нестачі робочих місць

Допомогти вижити в умовах нестачі робочих місць обіцяє Обласний молодіжний центр праці. Разом із міжнародним фондом, що займається освітою дорослого населення, він започатковує проект «Сучасні методи пошуку роботи». Безробітних, в тому числі і з районів, навчатимуть правильно шукати роботу чи створювати власний бізнес. 

27 лютого 2015, 18:13

Майже 50 тон гуманітарки сьогодні вночі відправили полтавці мешканцям Маріуполя

Майже 50 тон гуманітарки сьогодні вночі відправили полтавці мешканцям Маріуполя. 4 вантажівки Служби порятунку заповнили всім необхідним. Здебільшого це будівельні матеріали.

27 лютого 2015, 18:14

Кордони Полтавщини посилено охороняють співробітники ДАІ, спецпризначенці та кінологи

Кордони Полтавщини посилено охороняють співробітники ДАІ, спецпризначенці та кінологи. Останні разом з собаками перевіряють автівки, які їдуть зі Сходу, на наявність зброї або вибухонебезпечних предметів. Такі посилені заходи, говорять в Державтоінспекції, розпочали у зв'язку з проведенням на території України операції «Зброя та вибухівка».

27 лютого 2015, 18:15

Співробітники Київського райвідділу міліції та кримінально-виконавчої інспекції відвідують осіб, які перебувають на обліку у цих службах

Співробітники Київського райвідділу міліції та кримінально-виконавчої інспекції відвідують осіб, які перебувають на обліку у цих службах. До категорії останніх належать «умовно» засуджені та ті, хто нещодавно звільнився з місць позбавлення волі. З ними правоохоронці проводять профілактичні бесіди, аби в подальшому ті знову не взялись за «старе».

27 лютого 2015, 18:17

Упродовж минулого року відшкодовано майже 14 мільйонів гривень збитків, завданих злочинами

Упродовж минулого року відшкодовано майже 14 мільйонів гривень збитків, завданих злочинами. Таку інформацію повідомив прокурор Полтавської області Ян Стрелюк на прес-конференції за підсумками роботи правоохоронних органів у 2014. Про це та інші резонансі події минулого року – у нашому наступному сюжеті.

27 лютого 2015, 18:20

У Полтаві знову може подорожчати проїзд: сьогодні під стінами міської ради зібралися перевізники

Своя акція протесту – у перевізників. Кілька десятків їх сьогодні зібралося під стінами міської ради. Це, мабуть, був найкоротший мітинг, який пам'ятають у мерії, адже за кілька хвилин вони розійшлися, так і не пояснивши причини свого зібрання. Що хотіли донести до влади, і чи не залишаться полтавці без транспорту у найближчому майбутньому - у сюжеті Марини Мольки.

27 лютого 2015, 18:21

В Україні – панічний настрій і продуктовий ажіотаж

В Україні – панічний настрій і продуктовий ажіотаж. Люди нервово слідкуються за курсом долара і в лихоманці скуповують стратегічні продукти. Цукор, макарони, крупи зараз – практично в дефіциті. І хоч посадовці запевняють, що все це – спекуляції, і продуктів у нас вдосталь, ціни на них щодня зростають.
«Доларова» лихоманка, яка примушує людей скуповувати магазини, перекинулася й на проблемні банки. Українці в деяких з них не можуть зняти свої вклади, тому ситуація загострюється і в чергах, в яких стоять вкладники у надії хоча б частково забрати свої гроші. В чергах «гаряче», а подекуди доходить і до рукоприкладства. Що саме примушує людей панікувати, і чи є для цього підстави, з'ясовували наші журналісти.

27 лютого 2015, 18:22