Архів новин за 26.02.2015

У музеї Панаса Мирного влаштували свято «Йдуть до Панаса правнуки і внуки...»

«Йдуть до Панаса правнуки і внуки...» – свято під такою назвою влаштували у музеї Панаса Мирного. Туди прийшли вихованці 47-го дитсадочка, дітвора показала виставу «Царівна Полуничка», яку письменник колись переклав із російської для одного із полтавських видань. 

26 лютого 2015, 16:43

Виставка живопису Ігоря Величка – знову у Полтаві

Виставка живопису Ігоря Величка – знову у Полтаві. До 60-річного ювілею автор у Художньому салоні представив свої роботи – квіти, абстракцію та пейзажі. Привітати живописця прийшли його друзі та колеги із Національної спілки художників України.

26 лютого 2015, 16:45

На Полтавщині внутрішньо переміщених жінок залучатимуть до самозайнятості та мікропідприємництва

На Полтавщині внутрішньо переміщених жінок залучатимуть до самозайнятості та мікропідприємництва. Цю роботу представники громадських організацій та державних структур здійснюватимуть у рамках проекту «Бізнес по-жіночому». Старт останнього запланований на 1 березня.

26 лютого 2015, 16:48

На Полтавщині визнали існування проблеми ВІЛ-інфекції та СНІДу

На Полтавщині визнали існування проблеми ВІЛ-інфекції та СНІДу. І хоча наша область – не найбільш вражена з точки зору поширення епідемії, вона входить до вісімки пілотних регіонів, де запровадять інноваційні проекти ефективної протидії ВІЛ/СНІДу.

26 лютого 2015, 16:55

Об'єкти незавершеного будівництва, готовність яких становить не менше 80%, на Полтавщині вирішили використати для потреб переселенців

У 2014 році скоротилося виробництво у нафтогазовидобувній, нафтопереробній промисловостях та машинобудуванні. Це вплинуло на загальний індекс промислової продукції. Про виконання бюджету області за минулий рік, вирішення житлових проблем переселенців та оформлення пільг учасникам АТО, які підлягають весняній мобілізації, йшлося на розширеному засіданні колегії обласної державної адміністрації.

26 лютого 2015, 16:56

На тих, хто воювати не хоче, чекає покарання

На тих, хто воювати не хоче, чекає покарання. Півсотні кримінальних проваджень на Полтавщині відкривається щодо осіб, які ухиляються від мобілізації. Таку цифру озвучили в обласному військкоматі. Тим часом правозахисники сперечаються про законність примусових методів у цьому непростому питанні.

26 лютого 2015, 16:58

Двох полтавських правоохоронців, які отримали поранення під Дебальцевим, нині лікують у Харкові

Двох полтавських правоохоронців, які отримали поранення під Дебальцевим, нині лікують у Харкові. Один з бійців отримав черепно-мозкову травму, інший – травму коліна. Хто нині підтримує бійців і пропонує їм свою допомогу для одужання – дивіться у нашому наступному сюжеті.

26 лютого 2015, 16:59

Полтавці купили для військових комплекти форми та термобілизну

Полтавці купили для військових комплекти форми та термобілизну. Підприємці і працівники залізниці зібрали гроші та придбали на них те, що нині у пріоритеті для українських бійців. Свою допомогу передали через Полтавський Батальйон Небайдужих.

26 лютого 2015, 17:01

Полтавські активісти переймаються транспортними проблемами міста та області

Полтавські активісти переймаються транспортними проблемами міста та області. Представники громадської організації «Відродження Полтави» побували на прийомі очільника Департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації Сергія Марчишенця, де окреслили своє бачення ситуації із транспортними перевезеннями.

26 лютого 2015, 17:21