Архів новин за 24.02.2015

У Краєзнавчому музеї презентували книгу «Полтава XVII-XVIII століття»

Книга, що перевертає з ніг на голову уявлення про історію Полтави, – так називають історики видання, яке презентували у Краєзнавчому музеї. Автор – Оксана Коваленко. Головний герой – Полтава XVII-XVIII століття. Якою вона була тоді – натякають назви деяких вулиць, залишки фортечних ровів та поодиноких споруд, які можна побачити уважним поглядом.

24 лютого 2015, 17:39

Скласти пірамідку Мефферта за 9 секунд? Це не проблема для 6-річного Арсенія з Полтави

Скласти пірамідку Мефферта за 9 секунд? Це не проблема для 6-річного Арсенія з Полтави. На минулих вихідних першокласник потрапив до Національного реєстру рекордів за швидкісне складання цієї фігури. З чого почалося захоплення Арсенія, дізнавалися наші кореспонденти.

24 лютого 2015, 17:40

У Полтаві змагалися майбутні захисники Вітчизни

У Полтаві змагалися майбутні захисники Вітчизни. Діти від 8-ми років розбирали автомати, билися врукопашну, надавали першу домедичну допомогу, ходили строєм та долали смугу перешкод. Захід присвятили пам'яті загиблих в Афгані полтавських десантників Олега Срібного та Сергія Коротуна. 

24 лютого 2015, 17:42

Стало відоме ім'я нового керівника обласної міліції

Стало відоме ім'я нового керівника обласної міліції. Відтепер виконувати обов'язки начальника УМВС України на Полтавщині буде полковник міліції Олег Бех, який раніше очолював управління по боротьбі з організованою злочинністю в Одеській області. Представили новопризначеного керівника особовому складу на загальних зборах в управлінні МВС.

24 лютого 2015, 17:44

Державному архіву Полтавщини довелося відмовитися від купівлі вартісного обладнання

Державному архіву Полтавщини довелося відмовитися від купівлі вартісного обладнання. Про це пресі розповіли на Дні відкритих дверей. Захід влаштували для громадськості, щоб показати: архів – не закрита структура, а заклад, готовий до співпраці.

24 лютого 2015, 17:45

Більше 150 тисяч саджанців обіцяють висадити цього року на клумбах Полтави

Більше 150 тисяч саджанців обіцяють висадити цього року на клумбах Полтави. Про це міському голові Олександру Мамаю розповіли комунальники. На підприємстві «Декоративні культури», куди з інспекцією завітав мер, нині триває активна робота з вирощування нового посадкового матеріалу.

24 лютого 2015, 17:48

Разом з переселенцями на Полтавщині побільшало людей з особливими потребами

Після того, як на Полтавщину почали прибувати переселенці із Донеччини, Луганщини та Криму, людей з особливими потребами побільшало. Із понад 25 тисяч вимушено переміщених осіб 5% – інваліди. Про це, зокрема, йшлося на засіданні, яке провели фахівці аналітичного центру «Бюро економічних і соціальних досліжень». Вони з'ясовували, як використовуються бюджетні кошти на потреби переселенців.

24 лютого 2015, 17:49

У Полтаві інваліди прагнуть займатися доступними їм видами спорту, але не мають бази для тренувань

Кілька років поспіль при обласній державній адміністрації працює комітет забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктур. Сьогодні відбулося перше у 2015 році засідання комітету, на якому йшлося про доступ полтавців з особливими потребами до закладів освіти, медицини, культури, спортивних закладів та громадського транспорту. 

24 лютого 2015, 17:53