Архів новин за 23.02.2015

Несподівану Полтаву презентували у Галереї мистецтв полтавські художники

Несподівану Полтаву презентували у Галереї мистецтв полтавські художники. Саме таку назву отримала виставка робіт, створених митцями минулої осені на пленері у рідному місті. Загалом експозицію прикрасили 36 картин. Яка вона, несподівана Полтава, бачили наші кореспонденти.

23 лютого 2015, 15:44

У Музеї Володимира Короленка теж проводжали зиму

Проводжали зиму та зустрічали весну цими вихідними і у Музеї Володимира Короленка – без млинців, але з музикою.

23 лютого 2015, 15:45

Відкрита громадська платформа «Нова Полтава» біля МБК провела для полтавців Масляну

Млинці, ігри, танці та пісні – так провели Масляну полтавці біля Міського будинку культури на Майдані Незалежності. Тут у Прощену неділю діти писали листи-вибачення до своїх батьків. Потім кидали їх у скриньки та отримували смайлики, які можна було обміняти на млинці.

23 лютого 2015, 15:47

У неділю Полтава проводжала зиму

У неділю Полтава проводжала зиму. В останній день Масляної на Театральній площі городян частували млинцями, розповідали про українські традиції та просили один в одного пробачення. Яким це етно-свято потрапило в об'єктив нашої знімальної групи – дивіться далі.

23 лютого 2015, 15:49

У Полтаві пройшли обласні етапи Всеукраїнських олімпіад з економіки та інформатики

Кращі знавці інформатики та економіки зібралися у стінах Полтавського університету економіки і торгівлі. У виші пройшов третій етап Всеукраїнської олімпіади з цих навчальних дисциплін. Участь у ньому взяли близько півтори сотні школярів з різних куточків Полтавської області.

23 лютого 2015, 15:50

До Полтави із зони АТО повернувся зведений загін правоохоронців

До Полтави із зони АТО повернувся зведений загін правоохоронців. Бійці пройшли страшні випробування «дебальцевського горнила», вистояли під кулями, «Градами», мінами. Зустрічали героїв колеги-міліціонери, рідні та друзі.

23 лютого 2015, 15:52

Сьогодні – перший день Великого посту, який триватиме 47 днів

Сьогодні – перший день Великого посту, який триватиме 47 днів. Це головний піст у багатьох християнських конфесіях, мета якого – приготуватися до святкування Великодня.

23 лютого 2015, 16:26

Полтавські підприємства відремонтували три двигуна для БТРів

Полтавські підприємства відремонтували три двигуна для БТРів. А волонтери Харківсько-Полтавської єпархії Української автокефальної православної церкви цими вихідними доставили їх на Схід. Звідти забрали чергову партію несправних моторів, які найближчим часом знову будуть оновлювати в Полтаві.

23 лютого 2015, 16:28

20 лютого в Україні вшановували пам'ять героїв Небесної сотні

20 лютого в Україні вшановували пам'ять героїв Небесної сотні, героїв, які загинули на столичному майдані рік тому. Полтавці не залишились осторонь. У Свято-Успенському соборі Полтави молилися за душі загиблих, звідти люди скорботною ходою пройшли до обласної державної адміністрації. Тут провели мітинг-реквієм та поклали квіти до меморіалу Героям Майдану.

23 лютого 2015, 16:30