Архів новин за 20.02.2015

Леонід Колєсніков намалював Німеччину

Затишні німецькі вулички, старовинні замки, дивовижні краєвиди Східної Європи – усе це можна побачити на останніх роботах полтавського художника Леоніда Колєснікова. Виставка, до якої увійшли ці картини, нині діє в обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара. На відкритті експозиції митець зустрівся з полтавськими школярами та розповів про два своїх найбільших захоплення – подорожі та живопис.

20 лютого 2015, 16:41

В ПУЕТі сьогодні згадували полеглих героїв

Цього дня згадували полеглих героїв і в Полтавському університеті економіки і торгівлі. Минув лише рік, проте, говорять у виші, час не владний над пам'ятю про борців за незалежність України. Вони назавжди залишили свої імена в історії нашої держави.

20 лютого 2015, 16:43

Сьогодні нагороджували полтавців, які перемогли в конкурсі «Учитель року – 2015»

Сьогодні нагороджували полтавців, які перемогли в конкурсі «Учитель року – 2015». А разом з ними – школярів, які показали найкращі результати у міському етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та на конкурсі-захисті наукових робіт Малої Академії Наук. 

20 лютого 2015, 16:44

Через проблеми із фінансуванням не видали книгу до 80-річчя від Дня народження В.Симоненка

Про соціально значущі видання, які видаються за кошти обласного бюджету, та проблеми, які зараз виникли у зв'язку з економічним становищем у державі, йшлося на засіданні профільної комісії обласної ради. Які книги планують видати у цьому році та що для цього необхідно – знають наші кореспонденти.  

20 лютого 2015, 16:46

У 2014 медицина області особливу увагу звертала на серцево-судинні захворювання

Чого чекати від медичної галузі у 2015 році, сьогодні вирішували на засіданні розширеної колегії Департаменту охорони здоров'я. Основною метою, як завжди, залишається здоров'я мешканців Полтавського краю. Пріоритетні напрямки розвитку визначали на основі аналізу роботи медичних закладів у 2014.

20 лютого 2015, 16:47

Правоохоронці застерігають городян від різного роду аферистів

Правоохоронці застерігають городян від різного роду аферистів. У 2014 році жертвами телефонних шахраїв на Полтавщині стало понад 80 осіб. На гачок Інтернет-аферистів потрапило близько ста. Всесвітню мережу та телефонні термінали ці зловмисники використовували для того, щоб виманити гроші у порядних громадян. Як можна уникнути таких пасток – дивіться у наступному сюжеті.

20 лютого 2015, 16:49

Перейшов дорогу у невстановленому місці – готуйся сплатити штраф до 100 гривень

Перейшов дорогу у невстановленому місці – готуйся сплатити штраф у розмірі до 100 гривень. Таке покарання очікує на тих пішоходів, які нехтують правилами і ходять там, де їм видається зручніше. За тиждень інспектори Державтоінспекції склали майже 30 протоколів відносно пішоходів-порушників. Як патрулюють вулиці – дивіться у наступному сюжеті.

20 лютого 2015, 16:51

Долучилися до відзначення Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні й учні 5 школи

Учні 5 школи теж долучилися до відзначення Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні. В актовому залі провели тематичний захід, де всіх полеглих Героїв Майдану та учасників АТО пом'янули хвилиною мовчання.

20 лютого 2015, 16:56

Правоохоронці та спецпризначенці полтавських і кременчуцьких батальйонів відправились на Донеччину та Луганщину

Сьогодні на Донеччину та Луганщину відправились правоохоронці та спецпризначенці полтавських і кременчуцьких батальйонів. Бійцям видали форму, зброю, засоби захисту й урочисто провели в дорогу. Більшість з тих, хто поїхав у «гарячі» точки країни, вже бували там неодноразово, вірять: додому повернуться живими.

20 лютого 2015, 17:00

У Художньому салоні відкрилася виставка картин «Присвята»

В самому центрі Полтави, у Художньому салоні, відкрилася виставка картин «Присвята». Назва експозиції символічна, адже всі роботи розповідають про трагічні події минулого року, що відбулися 20 лютого на Майдані. Більшість тематичних картин презентували митці обласного осередку молодіжної спілки художників. 

20 лютого 2015, 17:20