Архів новин за 2.02.2015

Відтепер є можливість побачити Полтаву у тривимірному просторі

Відтепер є можливість побачити Полтаву у тривимірному просторі. За допомогою комп'ютерних технологій можна побачити об'єкти в історичному аспекті, порівняти, якими вони були століття тому і зараз. Віртуальний проект в обласній бібліотеці імені Котляревського презентував краєзнавець Олег Лебединський. Бачили на проекторі, як повністю або частково зруйновані будівлі, храми та інші споруди відновлюються, і наші кореспонденти.

2 лютого 2015, 18:06

У Полтаві пройшов третій обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

У Полтаві пройшов третій обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. Її учасниками стало близько 200 дітей з різних куточків області. Знавців англійської мови гостинно прийняв Полтавський університет економіки і торгівлі.

2 лютого 2015, 18:07

Гості з Молдови у Полтаві переймали досвід боротьби з ВІЛ-інфекцією

Полтава – унікальне місто. Так сказали гості із Молдови, які прихали до нас навчитися, як боротися з ВІЛ-інфекцією, туберкульозом та наркозалежністю. Нам вдалося об'єднати зусилля урядових та неурядових організацій навколо проблеми і призупинити ВІЛ-епідемію. Олена Ляшенко – далі.

2 лютого 2015, 18:09

Працівники ДАІ затримали батька та сина, які викрали автомобіль пирятинського таксиста

Працівники ДАІ затримали двох чоловіків, які заволоділи автомобілем таксиста з Пирятинського району. Злочинці, застосовуючи фізичну силу, викрали іномарку та втікали на ній від інспекторів дорожньо-постової служби.

2 лютого 2015, 18:11

Полтавській санітарній автомобільній роті, яка знаходиться в зоні АТО, передали запчастини

Без зброї та бронежилетів, під білими прапорами вони виносили поранених та загиблих із Іловайського котла. Їх усього дві роти – санітарні автомобільні на усі Збройні Сили України – полтавська та львівська. Міноборони не дало їм жодного автомобіля, кажуть полтавці. Тримаються на волонтерській допомозі. В ці вихідні 8-а автомобільна санітарна рота отримала запчастини, яких потребувала.

2 лютого 2015, 18:12

Суддя Лариса Гольник – більше не головуюча у справі Олександра Мамая про корупцію

За перипетіями навколо визнання ДНР та ЛНР терористичними організаціями майже непомітно минуло чергове засідання у справі про адміністративне правопорушення Олександра Мамая. Проте і ця резонансна подія минулими вихідними знайшла своє неочікуване продовження. Відтепер справу Полтавського міського голови розглядатиме інший суддя. На цьому засіданні Лариса Гольник задовольнила заяву представника Олександра Мамая про відвід судді.

2 лютого 2015, 18:14

Полтава з другої спроби визнала Росію країною-агресором, а ЛНР та ДНР – терористичними організаціями

На ранок неділі ситуація у міськраді кардинально не змінилася.

2 лютого 2015, 18:15

Небажання полтавських обранців визнати Росію країною-агресором зібрало у суботу під стінами міської ради кілька сот полтавців

У суботу кілька сот полтавців вимагали від міської ради негайно переголосувати питання про визнання ДНР та ЛНР терористичними організаціями, а Росію – країною-агресором. У п'ятницю на сесії для прийняття цього рішення не вистачило 6 голосів. Не дочекавшись відповіді від депутатського корпусу, обурена громада зайшла до приміщення міської ради та зайняла сесійну залу. Крістіна Брігіда з подробицями – далі.

2 лютого 2015, 18:18