Архів новин за 19.02.2015

Понад 500 ескізів вишивки створив за життя наш земляк Григорій Гринь

Понад 500 ескізів вишивки створив за життя наш земляк Григорій Гринь. Свого часу він працював на Опішнянській фабриці художніх виробів та Полтавській фабриці «Полтавчанка». Саме за його ескізами вишивальниці оздобили багато рушників та сорочок. Нині ознайомитись з творчістю Григорія Петровича можуть усі полтавці. Виставка майстра народної творчості відкрилася у музеї Володимира Короленка. 

19 лютого 2015, 17:08

21 лютого у всьому світі відзначають День рідної мови

21 лютого у всьому світі відзначають День рідної мови. Напередодні у Літературно-меморіальному музеї Івана Котляревського влаштували культурно-просвітницький захід. Крім цього, відзначили переможців міського конкурсу, присвяченого українській мові.

19 лютого 2015, 17:09

Полтавський університет економіки і торгівлі отримав диплом від корпорації «Microsoft Україна»

Полтавський університет економіки і торгівлі отримав диплом від корпорації «Microsoft Україна». Цією відзнакою нагороджують вищі навчальні заклади за багаторічне впровадження та використання технологій Майкрософт. Яким чином останні застосовують в університеті економіки і торгівлі, знають наші кореспонденти.

19 лютого 2015, 17:13

На 10% зменшиться кількість працівників територіальних органів юстиції та на 20% – працівників центрального апарату

На 10% зменшиться кількість працівників територіальних органів юстиції та на 20% – працівників центрального апарату. Такі зміни проводять українські посадовці спільно з міжнародними експертами. Днями відбулася прес-конференція начальника управління юстиції Полтавщини Ірини Пашко, яка окреслила основні пункти майбутніх змін.

19 лютого 2015, 17:14

У Полтаві відкрилася одинадцята виставка «Нафта. Газ. Сервіс – 2015»

У Полтаві відкрилася одинадцята виставка «Нафта. Газ. Сервіс – 2015». З різних куточків України на неї з'їхалися представники провідних компаній нафтогазового комплексу. Таким чином вони представляють власні досягнення та потенційні можливості своїх підприємств. Що нового запропонували учасники виставки цього року, знають наші кореспонденти.

19 лютого 2015, 17:15

Полтавські правоохоронці допомагають дітям зі Сходу України

Полтавські правоохоронці допомагають дітям зі Сходу України. Нині частина маленьких переселенців перебуває у Полтавській школі-інтернаті імені Надії Крупської. Гостинців та подарунків, які співробітники міліції привезли до закладу, вистачило і для дітей із зони АТО, і для вихованців інтернату.

19 лютого 2015, 17:17

Рада підприємців міста передала дитячій лікарні допомогу

Дитяче харчування, одяг, памперси та різні гігієнічні засоби для малюків, які залишилися без батьківського піклування і знаходяться у міській дитячій лікарні, сьогодні передали члени Ради підприємців Полтави. Таких діток тут нині двоє.

19 лютого 2015, 17:18

Полтавщина – одна з областей України, які найкраще підготувалися до початку весняно-польових робіт

Полтавщина – одна з областей України, які найкраще підготувалися до початку весняно-польових робіт. Про це на зустрічі з місцевими аграріями повідомив профільний Міністр. Крім зустрічі з фермерами, Олексій Павленко відвідав Аграрну академію та ряд промислових підприємств, які спеціалізуються на виготовленні молочної та хлібної продукції.

19 лютого 2015, 17:30

Міністр АПК відвідав Полтавську державну аграрну академію

Наступним пунктом в поїздці Міністра АПК стала Полтавська державна аграрна академія. Тут зібрався студентський та викладацько-професорський склад. І тих, і інших цікавило нововведення – підпорядкування вишів аграрного спрямування Міністерству освіти та науки.

19 лютого 2015, 17:36