Архів новин за 17.02.2015

Від Полтави до Опішного – більше 40 кілометрів

Від Полтави до Опішного – більше 40 кілометрів. Проте побачити красу Національної галереї монументальної скульптури, що розташовується у цьому селищі міського типу, можна, не виїжджаючи за межі обласного центру. Таку можливість подарував полтавцям Юрій Пошивайло на власній фотовиставці, що днями відкрилася у Будинку профспілок.

17 лютого 2015, 17:34

В Краєзнавчому музеї презентували каталог «Народне мистецтво Полтавщини»

В Краєзнавчому музеї презентували каталог «Народне мистецтво Полтавщини». Видання вийшло у світ до 20-річчя обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва і розповідає про діяльність 77-ми митців. Окрім ілюстрацій та коротких біографічих відомостей про кожного майстра, тут – їхні номери телефонів та електронні адреси. 

17 лютого 2015, 17:36

До Полтави завітав відомий український письменник Василь Шкляр

До Полтави завітав відомий український письменник Василь Шкляр. У нашому місті він презентував свій новий історичний роман «Маруся». Присвячений твір подіям одного з найдраматичніших періодів в історії України – трагедії національного повстанського руху. 

17 лютого 2015, 17:38

Полтавські правоохоронці викрили агентство нерухомості, працівники якого виманювали кошти у полтавців, проте ріелторських послуг не надавали

Полтавські правоохоронці викрили агентство нерухомості, працівники якого виманювали кошти у полтавців, проте ріелторських послуг не надавали. Протягом 2014 року їхніми жертвами стало більше сотні осіб. Як діяли аферисти – дивіться у наступному сюжеті.

17 лютого 2015, 17:46

Полтавські рятувальники навчають дітей, як поводитись з незнайомими пакунками, іграшками та футбольними м'ячами

Полтавські рятувальники навчають дітей, як поводитись з незнайомими пакунками, іграшками та футбольними м'ячами. Бесіди про те, як діяти у разі виникнення надзвичайних ситуацій, вони влаштовують у загальноосвітніх школах.

17 лютого 2015, 17:47

Саме цього дня 10 років тому при Полтавському обласному онкодиспансері відкрили храм в честь ікони Божої Матері Всецариці

Саме цього дня 10 років тому при Полтавському обласному онкодиспансері відкрили храм в честь ікони Божої Матері Всецариці. Саме тут багато тяжко хворих знаходять відраду і сили жити далі. За час існування у невеличкій кімнаті, яка слугує храмом, сповідалося більше 14 700 людей, ще понад 11,5 тисяч прийняли причастя. Про непоодинокі випадки зцілення свідчать записи у церковній книзі відгуків і пропозицій. З пацієнтами онкодиспансеру, яким віра допомагає одужати, спілкувалися наші кореспонденти.

17 лютого 2015, 17:49

Сьогодні відбулися установчі збори з формування нового складу громадської ради при Полтавській ОДА

Сьогодні відбулися установчі збори з формування нового складу громадської ради при Полтавській обласній державній адміністрації. Якщо раніше до складу цього консультативно-дорадчого органу входили представники майже ста громадських організацій, то нині бажаючих було значно більше. Хто став керівником оновленої ради та чим вона займатиметься – дізнаєтесь з наступного сюжету.

17 лютого 2015, 17:52

Сьогодні керівники області зустрічалися з афганцями

Сьогодні керівники області зустрічалися з афганцями. Їх, а також сімей загиблих воїнів-інтернаціоналістів, на обліку в органах соціального захисту області, близько 5-ти тисяч. Поки що всі державні соціальні гарантії на Полтавщині, як зазначалося на нараді, виконуються, але суми допомог і компенсації незначні, а область не має тих ресурсів, щоб забезпечити цю категорію всім необхідним.

17 лютого 2015, 17:53

ДАІ Полтави радить використовувати Європротокол під час оформлення незначних ДТП

Державтоінспекція Полтави радить використовувати Європротокол під час оформлення незначних дорожньо-транспортних пригод. Адже під час таких аварій для водіїв передбачено ряд пільг. Що це за переваги та за яких умов можна уникнути зустрічі з ДАІ – дивіться у наступному сюжеті.

17 лютого 2015, 17:55

У Полтаві дороги ремонтують за технологією укладання «холодного асфальту»

У Полтаві дороги ремонтують за технологією укладання «холодного асфальту». Її у нашому місті застосовують вперше. Ця методика, відзначають комунальники, здатна зекономити не лише час роботи та кошти, а й ремонтувати дороги за несприятливих погодніх умов, як-то сніг чи мороз.

17 лютого 2015, 17:56