Архів новин за 13.02.2015

В обласній бібліотеці відбулася творча зустріч із полтавським поетом Віктором Ставицьким

В обласній бібліотеці імені Івана Котляревського відбулася творча зустріч із полтавським поетом Віктором Ставицьким. Він представив свої збірки, розповів про творчі плани на майбутнє. А літературні критики запевнили: Віктор Ставицький сподобається читачам. 

13 лютого 2015, 16:40

У полтавських гуртках виховують патріотів

Немає лиха без добра. Минулий рік допоміг українцям позбутися пострадянського комплексу меншовартості. Нарешті вголос заговорили про патріотичне виховання. Сьогодні навіть діти наближають перемогу і змалку вчаться тримати зброю. 

13 лютого 2015, 16:42

Непередбачувані ситуації можуть трапитися і в просвітницьких закладах

Непередбачувані ситуації можуть трапитися і в просвітницьких закладах. Наприклад, Полтавську обласну бібліотеку для юнацтва імені Олеся Гончара щоденно відвідує понад 300 осіб. І ніхто з них не застрахований від елементарного запаморочення. Як діяти у такій ситуації та надати першу домедичну допомогу – дивіться у наступному сюжеті.

13 лютого 2015, 16:44

13 лютого – Міжнародний день презервативів

13 лютого – Міжнародний день презервативів. У Полтаві цього дня їх роздавали на вулиці. Головний меседж, який хотіли передати організатори акції, – секс має бути безпечний. А ще нагадали, де засоби захисту завжди безкоштовні.

13 лютого 2015, 16:45

Полтавщина – єдина в Україні область, яка отримала міжнародну підтримку одразу у двох програмах, присвячених репродуктивному здоров'ю

Полтавщина – єдина в Україні область, яка отримала міжнародну підтримку одразу у двох програмах, присвячених репродуктивному здоров'ю. Один із проектів американського агентства з міжнародного розвитку діяв на теренах нашого регіону кілька років тому, зараз – стартує наступний.

13 лютого 2015, 16:47

Найбільше полтавці травмуються у зимовий час

Найбільше полтавці травмуються у зимовий час. Медики говорять: попри те, що останні роки зима в Україні проходить з малою кількістю снігу та відзначається плюсовими температурами, зламаних рук та ніг менше не стає. Збільшують статистику не лише побутові травми, а й дорожньо-транспортні. Із тими, хто не втримався на цьогорічній слизоті і серйозно постраждав під час останнього похолодання, спілкувалися наші журналісти.

13 лютого 2015, 16:49

У Полтаві поблизу Свято-Успенського собору провалюється під землю фонтан

Підземні ходи в історичній частині Полтави дають про себе знати: у парку поблизу Свято-Успенського собору, неподалік Білої Альтанки, провалюється під землю фонтан. Біля нього потріскалася бруківка і з'явилася яма. Про долю споруди з полтавцями, які проживають у сусідніх будинках, фахівцями з інженерної геології та механіки грунтів, а також з міським головою Олександром Мамаєм говорили наші кореспонденти. 

13 лютого 2015, 16:51

Учнів полтавських шкіл навчають рятувати людські життя

«Я можу врятувати життя» – така назва фінальних змагань, які пройшли у 17-й гімназії Полтави. Протягом тижня учні 8 шкіл були учасниками проекту, який реалізує Український фонд «Здоров'я» під патронатом дружини Президента Марини Порошенко. Дітей навчали надавати першу медичну допомогу: проводити реанімаційні заходи, накладати пов'язки та зупиняти кровотечі.

13 лютого 2015, 17:28