Архів новин за 12.02.2015

Полтавці змагатимуться у Чемпіонаті України з гумору «Ліга сміху»

Полтавці увійшли до дванадцятки кращих команд та тепер змагатимуться у Чемпіонаті України з гумору «Ліга сміху». Студія «Manhattan» нещодавно повернулася з Одеси, де пройшли відбіркові тури. Більше про їхній перебіг, а також, що за задумом творців проекту чекає на полтавських гумористів попереду, вони розповіли місцевим журналістам на прес-конференції.

12 лютого 2015, 16:57

Підсумки своєї роботи за минулий рік підбила ОДТРК «Лтава»

Підсумки своєї роботи за минулий рік підбила обласна телерадіокомпанія «Лтава». Риску під тим, що було зроблено, на прес-конференції підвів генеральний директор останньої Євген Лопушинський. Йшлося про технічне переоснащення, введення у дію нової цифрової апаратної, запуск оновленого сайту.

12 лютого 2015, 16:58

Український бізнес переходить у тінь

Український бізнес переходить у тінь. Саме до цього, впевнені полтавські підприємці, призводять зміни у законодавстві. На початку цього року набули чинності більше 40 законів тільки з оподаткування. Нинішнього тижня підприємці Полтавської області зібралися на круглий стіл, де обговорювали, як вплинути на владу, аби їх почули, та провести обіцяні під час Майдану реформи.

12 лютого 2015, 16:59

Гуманітарну допомогу для бійців на Сході України зібрали співробітники обласної бібліотеки

Гуманітарну допомогу для бійців на Сході України зібрали співробітники обласної бібліотеки імені Івана Котляревського. Працівники найбільшої книгозбірні Полтавщини вже не вперше передають необхідні продукти харчування та товари першої необхідності у зону АТО. 

12 лютого 2015, 17:01

ООН хоче створити у Полтаві додаткові робочі місця

ООН хоче створити у Полтаві додаткові робочі місця. Розраховувати на них зможуть виключно вимушені переселенці зі Сходу України. Відповідно до програми, яку пропонують представники організації, підприємства отримають на це фінансову підтримку. Дві стратегії допомоги у четвер делегати ООН озвучили полтавським чиновникам під час робочої наради у міськвиконкомі.

12 лютого 2015, 17:01

Три квартири, техніка та грошові винагороди – так вшанували афганців та воїнів АТО в МБК

Три квартири, техніка та грошові винагороди – так вшанували афганців та воїнів АТО у Міському будинку культури. Декому з присутніх дісталися цінні презенти, а загиблих пом'янули хвилиною мовчання.

12 лютого 2015, 17:03

В Октябрському районі афганці відвідали могили своїх бойових побратимів

Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який відзначається 15 лютого, в Октябрському районі вшанували пам'ять афганців. Представники ветеранської організації разом із керівництвом району побували на кладовищі у Розсошенцях, де поховано багато загиблих в Афганістані. Більше про це – у нашому сюжеті. 

12 лютого 2015, 17:05

Вперше на Полтавщині розкривають творчий потенціал педагогів у жанрі мініатюри

Вперше на Полтавщині розкривають творчий потенціал педагогів у жанрі мініатюри. Результати цього відображені на виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва у Полтавській Галереї мистецтв. Що нового вигадали наші митці – дивіться у наступному сюжеті.

12 лютого 2015, 17:09