Архів новин за 11.02.2015

Нова фотовиставка у Полтаві

Нова фотовиставка у Полтаві. Батько та син Назаркіни представили свої роботи у музеї імені Івана Котляревського. Фотокартини із історичної частини нашого міста, об'єднані спільною тематикою – «Іванова гора». 

11 лютого 2015, 17:12

У Полтаві продовжують обирати переможців конкурсу проектів пам'ятників, присвячених Революції Гідності

У Полтаві продовжують обирати переможців конкурсу проектів пам'ятників, присвячених Революції Гідності. Нині у Художньому салоні міста діє виставка робіт учасників, а на сайті обласної ради триває інтернет-голосування за найкращий монумент. 

11 лютого 2015, 17:14

Полтавська міліція з тилу допомагає своїм колегам на фронті

Полтавська міліція з тилу допомагає своїм колегам на фронті. Наші правоохоронці щомісяця перераховують одноденну зарплатню на спеціальний рахунок. Що діється із коштами – може простежити кожен на внутрішньому сайті. 

11 лютого 2015, 17:21

У Полтаві розпочинають реалізацію проекту «Школа волонтерів»

У Полтаві розпочинають реалізацію проекту «Школа волонтерів». Кожен бажаючий зможе поповнити лави добровольців, які на безоплатних засадах допомагають дітям-сиротам, людям похилого віку, а віднедавна – і бійцям АТО. Це їх можна побачити зі скриньками на вулицях міста, це вони зазвичай збирають харчі і теплі речі для добровольців і мобілізованих. Завдяки проекту волонтерів у Полтаві має стати більше, детальніше про це – у наступному сюжеті. 

11 лютого 2015, 17:22

30 проектів розвитку територіальних громад отримали фінансову підтримку від обласної влади

30 проектів розвитку територіальних громад отримали фінансову підтримку від обласної влади. Їхня реалізація дозволить сільським населеним пунктам покращити інфраструктуру, вирішити проблему з вуличним освітленням, водопостачанням, здійснити капітальні ремонти. Цього дня в обласній раді відбулося підписання угод на фінансування проектів-перможців.

11 лютого 2015, 17:24

Про аварійність на дорогах Полтавщини та підготовку автошляхів до весняно-літнього періоду йшлося на засіданні обласної коодинаційної ради з питань безпеки дорожнього руху

Про аварійність на дорогах Полтавщини та підготовку автошляхів до весняно-літнього періоду йшлося на засіданні обласної коодинаційної ради з питань безпеки дорожнього руху. Почувши про сумну статистику від фахівців Державтоінспекції, у регіоні вирішили посилити нагляд за експлуатацією та обслуговуванням транспортних засобів. Більше про це знають наші кореспонденти. 

11 лютого 2015, 17:26

Губернатор Полтавщини Валерій Головко перевірив готовність оперативних мобільних груп

Днями губернатор Полтавщини Валерій Головко перевірив готовність оперативних мобільних груп. Відповідно до доручень Прем'єр-міністра України щодо функціонування єдиної державної системи цивільного захисту в режимі підвищеної готовності, у Кременчуці було проведено перевірку готовності групи оперативного реагування до виконання завдань у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного характеру на найважливіших об’єктах.

11 лютого 2015, 17:28